Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Rafała Królikowskiego wspierała go podczas pogrzebu brata. Są razem od 25 lat, kim jest kobieta?
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 05.03.2020 18:01

Żona Rafała Królikowskiego wspierała go podczas pogrzebu brata. Są razem od 25 lat, kim jest kobieta?

żona Rafała Królikowskiego
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Żona Rafała Królikowskiego jest dziennikarką. Ze swoim mężem poznała się podczas wywiadu. Są małżeństwem już 25 lat, a między nimi jest ogromna miłość. Oboje są domatorami i oddają się swojej pracy z pasją. W tym tak trudnym dla Rafała Królikowskiego dniu jego żona nie odstępowała go na krok.

Żona Rafała Królikowskiego uczestniczyła wraz z mężem w ceremonii pogrzebowej jego starszego brata Pawła Królikowskiego. Aktor przyznał, że nie umie pożegnać się ze starszym bratem, z którym czuł się nierozłączny. Jego żona wspierała go przez cały czas uroczystości pogrzebowej. Małżeństwo jest ze sobą od 25 lat.

Rafał Królikowski: żona

Rafał Królikowski: żona jest jego największą miłością, to Dorota Mirska- Królikowska, która jest dziennikarką i autorką książek o tematyce medycznej. Ze swoim mężem poznali się 26 lat temu, kiedy Rafał Królikowski tuż po skończeniu szkoły teatralnej dostał angaż w Teatrze Powszechnym. Młodziutka dziennikarka przybyła do teatru na spektakl Śluby panieńskie, by przeprowadzić wywiad z młodym aktorem.

Podczas wywiadu rozmawiali o sztuce uwodzenia. Rafał Królikowski wspomina, że Dorota miała w sobie dużo serdeczności i ciepła, szybko się w niej zakochał. Rok później byli już małżeństwem. Filmowy amant, za którego był uważany Królikowski, nie miał nic wspólnego z rzeczywistością. Rafał Królikowski stworzył ze swoją żoną udane małżeństwo, piękny dom i wychował dwoje synów Piotra (20 lat) i Michała (16 lat).

  1. Poruszające przemówienie Antka na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Jego słowa na długo zapadną w naszej pamięci
  2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  3. Chłopiec za karę musiał stać w kącie. Nagle jego pies zrobił najbardziej wzruszającą rzecz

Czym zajmuje się Dorota Mirska-Królikowska?

Dorota Mirska-Królikowska, jest dziennikarką i autorką książek medycznych. Jej książka pod tytułem: Życie bez bólu kręgosłupa stała się szybko bestsellerem. W książce opisane są porady dotyczące zdrowia kręgosłupa, radzenia sobie z bólem i leczenia metodą Bolesława Palucha, a także osobiste przemyślenia na temat praktyki lekarskiej wypowiadane przez samego doktora Palucha.

Dorota Mirska-Królikowska stworzyła też książkę o cudzie narodzin, oswajającą przyszłych rodziców z tematem ciąży i rodzicielstwa. Rafał Królikowski często chwalił się żoną w mediach. Jest dumny z działalności zawodowej żony i jej niezależności. Sam aktor przyznaje, że otrzymał w swojej drodze zawodowej mnóstwo wsparcia od ukochanej. Chociaż jego charakter nie należy do najłatwiejszych i często pozwala sobie na uzewnętrznianie swoich emocji, jest tradycjonalistą, rodzina jest dla niego najważniejsza.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona rafała królikowskiego

Rafał Królikowski i Dorota Mirska- Królikowska są małżeństwem od 25 lat.

żona rafała Królikowskiego

Rafał Królikowski wraz z żoną na pogrzebie starszego brata Pawła Królikowskiego.

żona rafała królikowskiego

Małżeństwo uwielbia podróże.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej
  4. Dagmara Kaźmierska pęka z dumy. Jej 18-letni syn podjął życiową decyzję
  5. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Źródło: pomponik.pl