Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zobacz, jak wyglądają dziś dzieci Michała Wiśniewskiego
Klaudia Orzechowska
Klaudia Orzechowska 10.01.2018 16:03

Zobacz, jak wyglądają dziś dzieci Michała Wiśniewskiego

fot. Instagram

Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, nadal cieszy się dużą popularnością. Wokalista ma za sobą dość burzliwą przeszłość związkową. Może się również pochwalić aż czwórką dzieci z różnych małżeństw. 

Ich Troje

Michał Wiśniewski to członek zespołu Ich Troje. Na ślubnym kobiercu stawał aż czterokrotnie. W 2003 roku TVN wyemitował pierwszy odcinek reality show z Michałem Wiśniewskim w roli głównej. Jego ówczesną partnerką była Mandaryna. Wtedy wokalista był u szczytu kariery, a show zyskało ogromną oglądalność. Członkowie zespołu Ich Troje wycofali się z aktywności medialnej i każdy rozpoczął karierę solową. Michał jest ojcem 4 dzieci i każdym z nich chwali się na swoim Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Mandaryna WRACA na scenę. Jej koncert już wkrótce. HABA!

Utalentowane dzieci

Każde z dzieci Michała ma oryginalne imię. Xavier, Fabienne, Etiennette oraz Vivienne na pewno nie będą miały problemu, że w klasie spotkają kogoś o identycznym imieniu. Dzieci odziedziczyły po ojcu talent do występowania na scenie. W sieci Xavier i Fabienne chwalą się swoimi zdolnościami. Tańczą oraz śpiewają, dodatkowo syn zajął się pisaniem opowiadań. 16-letni Xavier pisze opowiadania o małżeństwie, do którego wkradła się zdrada. Potomstwo z małżeństwa z Anną Świątczak nie udziela się w mediach zbyt często. Część z nich pamiętamy z show telewizyjnego „Jestem jaki jestem”. Zobaczcie, jak wyglądają teraz.

Dzieci

Fabbienne Wiśninewska

Córka
Fabienne Wiśniewska

ZOBACZ TEŻ: LUDZKA przeszłość Lewandowskiej. Zanim została żoną… PRACOWAŁA.

Xavier Wiśniewski

Syn
Syn
Syn

Etiennette Wiśniewska

Córka

Vivienne Wiśninewska

Córka
Córka

Źródło: pudelek.pl