Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znaleziono ciało uczestniczki wesela. Policja wyjaśnia sprawę
Kamil Olek
Kamil Olek 26.09.2021 14:48

Znaleziono ciało uczestniczki wesela. Policja wyjaśnia sprawę

wesele
fot. Ernesto Velázquez / Unsplash

Łódzka policja przekazała przed chwilą tragiczne wieści. W Żelechlinku, nieopodal Tomaszowa Mazowieckiego, dokonano dramatycznego odkrycia. W jednym ze stawów odnaleziono bowiem ciało 21-letniej kobiety, uczestniczki odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. Służby poinformowały także o zatrzymaniu jednej osoby.

Tragedia na weselu

Okoliczności sprawy przedstawiła w rozmowie z mediami rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku, w powiecie tomaszowskim. W niedzielę około godziny 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia, decyzją prokuratora, została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali – powiedziała Joanna Kącka.

Funkcjonariuszka przyznała również, że na tym etapie postępowania pod uwagę brane są wszystkie możliwe hipotezy – od nieszczęśliwego wypadku po umyślne działanie z udziałem osób trzecich. Na miejscu zabezpieczone zostały niezbędne dowody, obecnie prowadzone są zaś przesłuchania gości weselnych. Działania koordynuje miejscowa prokuratura.

21-letka zniknęła w trakcie uroczystości, co zaniepokoiło jej rodzinę, która rozpoczęła poszukiwania. W akcję zaangażowali się również lokali policjanci i strażacy. Po wyłowieniu ciała podjęto próbę resuscytacji, szybko okazało się jednak, że była ona daremna.

Źródło: Polsat News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Klient zapłacił w sklepie fałszywym banknotem 50 zł

Tagi: wesele wypadek
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów