Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zdjęcie Oli Kwaśniewskiej z mężem jest hitem internetu
Karol Osiński
Karol Osiński 26.04.2021 20:08

Zdjęcie Oli Kwaśniewskiej z mężem jest hitem internetu

Ola Kwaśniewska
fot. TRICOLORS/East News

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Ola Kwaśniewska należy do ścisłego „topu” najbardziej zdystansowanych do siebie osób w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta po raz kolejny pokazała swoją wielką sympatię, publikując zdjęcie z małżonkiem i nazywając go „Bondem”. Internauci są zachwyceni i gratulują znakomitego poczucia humoru.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach to jedna z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólne zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych często przyprawiają fanów o łzy ze śmiechu. Tym razem było podobnie.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu z „Bondem”

Konto córki byłego prezydenta Polski na Instagramie śledzi już ponad 200 tys. osób, a liczba ta wzrasta z dnia na dzień. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, w końcu ludzie tęsknią za dawką porządnego humoru i dystansu, którego w dzisiejszych czasach coraz mniej.

Na szczęście Ola Kwaśniewska jest jedną z niewielu osób w polskim show-biznesie, która stara się dostarczać ludziom obu tych czynników przy każdej możliwej okazji. Tak było i tym razem, kiedy zamieściła fotografię ze swoim małżonkiem, Kubą Badachem.

Tym, co różni oboje małżonków, jest fakt, że muzyk od niedawna korzysta z Instagrama i nie należy do zwolenników częstego publikowania zdjęć, szczególnie z życia prywatnego. Na jego profilu znajdziemy ponad 30 postów, w tym kilka ze swoją ukochaną małżonką.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Natomiast Kwaśniewska regularnie korzysta ze słynnej aplikacji i to właśnie tam umieściła wcześniej wspomniane zdjęcie z mężem, na którym pozują na tle morza, twierdząc, że czekają na Oscary. Przy okazji nazwała swojego męża „Bondem”:

W oczekiwaniu na Oscary. Wygrzebane z archiwum Akademii niezwykle rzadkie ujęcie Bonda z koczkodanem – napisała Ola Kwaśniewska poprzez hasztagi.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na Instagramie

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, kiedy zawarte w 2012 roku małżeństwo rozśmiesza swoich fanów. Na profilu Oli znajdziemy mnóstwo sytuacji, w których podchodziła do siebie i męża z wielkim dystansem. Jedną z nich znajdziecie klikając >tutaj<.

Nie inaczej bywa na InstaStories gwiazdy. To właśnie tam jakiś czas temu zamieściła zdjęcie swojego brzucha, sugerując, że się powiększył, jednak nie poprzez sugerującą ciążę, a jedzenie, które ledwo „zmieściła”.

Pod wcześniej omawianym zdjęciem fani wyrażali swój zachwyt. Wielu z nich gratulowało parze niezwykłego dystansu do siebie i poczucia humoru. Pojawiły się także opinie, że są jedyną parą w polskim show-biznesie, która potrafi przyciągnąć do siebie śmiechem i robi to naprawdę doskonale.

Zobacz zdjęcia:

Ola Kwaśniewska nazwała swojego męża „Bondem”.

Córka byłej pary prezydenckiej słynie z wielkiego dystansu do samej siebie i poczucia humoru.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com