Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Uwielbiana polska aktorka nago. Jej odważne zdjęcia ukazały się w sieci
Michał Włoch
Michał Włoch 31.12.2019 13:00

Uwielbiana polska aktorka nago. Jej odważne zdjęcia ukazały się w sieci

filmpolski.pl

Zdjęcie, którego główną bohaterką jest znana, uwielbiana polska gwiazda, wywarło piorunujące wrażenie na internautach. Aktorka wystąpiła w stylizacji, która budzi sprzeczne uczucia – jedni są zmieszani, a inni… nabiorą ochoty na jedzenie.

Odsłanianie ciała na fotografiach i zamieszczanie ich w mediach społecznościowych stanowi nieodzowny element promocji, który nakręca medialną machinę. Zdjęcie, które trafiło do sieci z okazji świąt, jest prawdziwą dekonstrukcją świątecznych tradycji. Dla niektórych łączenie tematyki bożonarodzeniowej z erotyką może być świętokradztwem, miłośnicy fotografii i kontrowersyjnej mogą być zadowoleni. O co więc tyle hałasu?

Polska aktorka nago: zdjęcie

Bohaterką zdjęcia jest aktorka Justyna Wasilewska, znana widzom z serialu Druga szansa, czy produkcji filmowych Sztuka kochania oraz Serce miłości. Gwiazda znana jest z odważnych kreacji scenicznych i potrafi wykorzystać cały swój talent oraz ciało tak, by jej role były niezapomniane.

Tym razem aktorka pozowała dla strony poptown.eu. Pomysł na zdjęcie jest zdecydowanie nietypowy – naga kobieta leży na plecach, a jej ciało pokryte jest drobnymi, biało-kremowymi kawałkami bliżej nieokreślonej substancji.

Sztuka dla sztuki?

Zdjęcie nie powstało po to, by kogoś zgorszyć. Autorom, którzy tworzyli fotografię, towarzyszyła pewna myśl. O wszystkim napisali pod intrygującą fotografią.

Tradycje nie są po to, by ich przestrzegać. Nie odpowiadają na nasze potrzeby, wymuszają jedynie określone zachowania. Są po to, by je udoskonalać. By się nad nimi pochylić, zobaczyć, jak działają. Obrus należy sprawnym ruchem wyciągnąć. Wszystko, co spadnie na ziemie w swoim tempie, wedle własnego poczucia estetyki i przyzwoitości, można poukładać z powrotem na stole. Można, ale nie trzeba – podpisali zdjęcie na Instagramie.

Odbiór zdjęcia nie należy do najlepszych. Negatywne komentarze zdecydowanie przeważają. Wierni fani aktorki zawsze jednak będą zachwyceni jej odwagą i kreatywnością.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez poptown.eu (@poptown.eu)

Polska aktorka wzięła udział w nietypowej sesji.

zdjęcie

Justyna Wasilewska wystąpiła w wielu polskich produkcjach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość