Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mamy ostatnie zdjęcie poszukiwanego Kacperka. ”Proszę, odnajdźcie naszego maluszka”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 06.05.2020 21:58

Mamy ostatnie zdjęcie poszukiwanego Kacperka. ”Proszę, odnajdźcie naszego maluszka”

zdjęcie
fot screen .youtube.com/ Patriot24.TV

Zdjęcie zrobione Kacperkowi po raz ostatni zostało opublikowane. Chłopczyk jest na nim uśmiechnięty i ma na sobie swój ukochany kostium Spidermana. Mama dziecka opowiadała, że Kacperek był bardzo energicznym i wesołym dzieckiem.

Zdjęcie małego Kacperka zrobione mu tuż przed zaginięciem zostało udostępnione przez zrozpaczoną matkę. Kobieta błaga o pomoc w znalezieniu swojego dziecka. 3,5-letni Kacperek ostatni raz widziany był na działce, na której przebywał z ojcem. Proszę, odnajdźcie naszego maluszka – apeluje jego mama.

Zdjęcie Kacperka, ostatnie, jakie mu zrobiono

Na ostatnim zdjęciu Kacperka widać jak chłopiec uśmiecha się i jest bardzo szczęśliwy. Właśnie pozuje do obiektywu na tle plakatu z tęczą, który stworzył własnoręcznie razem ze swoim rodzeństwem. Chłopiec na zdjęciu jest ubrany w strój swojego ulubionego superbohatera – Spidermana.

Zdjęcie udostępniła mediom mama chłopczyka, która nie traci nadziei, że jej synek zostanie odnaleziony cały i zdrowy.

– Kacperek to dziecko, za którym ciężko nadążyć. Kocha piłkę nożną. Grał nawet w lokalnym klubie sportowym – mówiła, jak podał fakt.pl, Joanna Wacyk.

Kacperek był bardzo aktywnym i zdolnym chłopcem. Gra w piłkę nożną szła mu tak dobrze, że zdarzało mu się grywać ze starszakami. Oprócz tego chłopiec był członkiem Zespołu Pieśni i Tańca Nowogrodziec. W momencie zaginięcia był ubrany inaczej niż na zdjęciu. Miał na sobie koszulkę w biało-czerwone poziome pasy z nadrukiem głowy Myszki Miki, czarne spodnie typu bojówki oraz szare sportowe buty.

  1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
  2. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imię, gratulujemy
  3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Detektyw Rutkowski poszukuje Kacperka

Minął już tydzień od wszczęcia poszukiwań małego Kacperka. Detektyw Krzysztof Rutkowski postanowił dołączyć się do akcji poszukiwawczej razem ze swoim zespołem. Detektyw przyznaje, że nie wyklucza zatonięcia dziecka, o czym już pisaliśmy. Droga do rzeki z działki była prosta, a nurt rzeki w tamtym dniu o wiele szybszy niż zazwyczaj.

Na razie poszukiwania są nadal prowadzone. Ojciec dziecka został zatrzymany. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat gdzie może przebywać dziecko, są proszone o kontakt z policją.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces