Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
Michał Włoch
Michał Włoch 05.01.2020 10:15

Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?

Edyta Herbuś
instagram.com/edytaherbus

Zdjęcie, którym tancerka podzieliła się z użytkownikami serwisu Instagram, wywołało ogromne kontrowersje. Wielu zadaje sobie pytanie – czy gwiazda trochę nie przesadziła? Odpowiedź na to pytanie zależy od gustu oglądającego.

Zdjęcie Edyty Herbuś, którym świętowała okrągłą liczbę followersów, z pewnością robi wrażenie. Gwiazda bardzo kreatywnie wykorzystała cyfry, jakimi charakteryzuje jej nowe osiągnięcie. Czy jest na co się oburzać? To zależy od poczucia estetyki i poczucia humoru. Reakcje fanów są mieszane.

Ilu followersów ma Edyta Herbuś?

Edyta Herbuś świętuje przekroczenie granicy 200 000 followersów. Gwiazda udostępniła bardzo odważne zdjęcie, na którym jest całkiem naga. Cyfra każde z zer z cyfry dwieście okala jedną z jej piersi. Gwiazda pokusiła się też o zabawny komentarz.

– Haha, zarzekałam się, że nie będę fotografować balonów z okazji 200 tys. followersów … ups! Chyba mi nie wyszło! Dziękuję, że ze mną jesteście! Od dziś wprowadzamy tu zdecydowanie więcej szaleństwa! Czas start – napisała artystka.

Trzeba przyznać, że liczba użytkowników subskrybujących kanał gwiazdy jest naprawdę imponująca i stawia ją w czołówce w tej kategorii.

Jak na zdjęcie zareagowali fani?

Reakcja na kontrowersyjne zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez Edytę Herbuś jest bardzo spolaryzowana. Wydawać się może, że podział częściowo zależny jest od płci użytkowników.

-I komentarze prawie od samych facetów. Ciekawe czy by tak obserwowali gdyby nie to zdjęcie – skomentowała jedna z internautek. Jeden z panów, którzy obserwują tancerkę na portalu, postanowił wyklarować sytuację.

-Nie poczułem się wcale urażony. Na tym polega cały Instagram, żeby od czasu do czasu zrobić mały szok, podbarwić szarą rzeczywistość. A Edytę obserwuje też od dłuższego czasu. Pozdrawiam i miłego weekendu -wyjaśnił. Inni panowie wsparli go w komentarzach, mówiąc, że artystkę obserwują od dawna, lecz na niektóre zdjęcia patrzą z większą uwagą.

Pewna fanka piosenkarki zwróciła uwagę na fakt, że po wrzuceniu zdjęcia liczba obserwujących w pewnym momencie spadła poniżej magicznej granicy. Po pewnym czasie wszystko wróciło jednak do normy i gwiazda wciąż może cieszyć się swoim wyjątkowym osiągnięciem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zdjęcie

Zdjęcie, którym podzieliła się gwiazda, jest bardzo odważne.

zdjęcie

Tancerka powitała nowy rok dużym osiągnięciem na mediach społecznościowych.

zdjęcie

Niektórzy fani uznali, że gwiazda odrobinę przesadziła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Staruszka przez całe życie skrywała sekret. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła prawdę
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Piosenkarka może pochwalić się wyjątkowymi wnętrzami
  5. Mąż dał jej ultimatum: ”rodzisz dziecko albo idziesz do pracy”. Wkrótce poznała powód
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia