Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > To nie jest zwykłe zdjęcie przyjaciółek. W rogu schował się chłopiec, który nawiązał do lokalnej legendy
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 17.01.2021 10:40

To nie jest zwykłe zdjęcie przyjaciółek. W rogu schował się chłopiec, który nawiązał do lokalnej legendy

instagram.com/therealsusanlucci

Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie. Przyjaciółki wybrały się nad szkockie jezioro Loch Eck, by świętować wieczór panieński. Rozpaliły ognisko i świetnie się bawiły. W trakcie imprezy postanowiły sobie zrobić pamiątkową fotografię. Gdy odkryły, co się na niej znajduje zamarły. W rogu pojawił się mały chłopiec. Okazało się, że z tą postacią jest związana przerażająca legenda.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co było przerażającego w zdjęciu z wieczoru panieńskiego?
  • Kim jest mały chłopiec, którego ujął aparat
  • Jaka jest związana legenda z zagadkową postacią, która pojawiła się na fotografii

Gdy kobiety zorientowały się, że razem z nimi do fotografii pozuje mały chłopiec, były zaskoczone. Każda z nich była pewna, że na plaży nad jeziorem oprócz nich nikogo nie było. Nie czekały i po prostu uciekły z tego miejsca. Postanowiły jednak dowiedzieć się, kim jest chłopiec i co robił nad jeziorem Loch Eck.

Chłopiec na zdjęciu to duch?

Szybko okazało się, że przerażenie, które ogarnęło przyjaciółki, było uzasadnione. Kobiety wybrały po prostu malownicze miejsce na zabawę z okazji wieczoru panieńskiego jednej z nich. Nie wiedziały, że z tym miejscem związana jest przerażająca legenda.

Gdy przejrzały zdjęcia, by stwierdzić, jak wyszły i wybrać, która z fotografii pojawi się w mediach społecznościowych, dostrzegły, że za pniem, tuż za nimi kryje się mały chłopiec, bynajmniej nie wyglądający jak duch, ale skąd się tam wziął? Nie widziały w swoim pobliżu żadnych dzieci.

Zaczęły więc zastanawiać się jak to możliwe, że chłopiec znalazł się na zdjęciu. Wieczór przebiegał spokojnie, kobiety bawiły się, śpiewały i tańczyły, nie wyczuły niczyjej obecności, a jednak udokumentowały, że ktoś się obok nich znajduje.

Okazało się, że miejsce, które wybrały na zabawę, jest owiane legendą. Mówi się, że nad jeziorem przebywa wciąż duch tragicznie zmarłego chłopca, który poszukuje swoich rodziców, a jego śmierć jest związana z pobliskim hotelem, w którym przyjaciółki wynajęły pokój.

Legenda zmarłego tragicznie chłopca

Mieszkańcy okolic nazywają ducha Blue Boy, czyli Niebieski chłopiec. Okazało się, że kilkanaście lat temu, 8-latek razem ze swoimi rodzicami był gościem pobliskiego hotelu The Coylet. Miał jednak duży kłopot z lunatykowaniem.

Podczas jednej z nocy zaczął lunatykować i zawędrował aż nad jezioro, do którego wszedł i utonął. Poszukiwania trwały długo, zanim ustalono co, się stało. Pracownicy hotelu i mieszkańcy okolicy uważają, że chłopiec wciąż pojawia się nad jeziorem i szuka swoich rodziców.

Na dodatek pracownicy The Coylet sądzą, że wciąż wyczuwa się jego obecność. Szczególnie w pokoju numer 4, w którym Niebieski chłopiec mieszkał ze swoimi rodzicami.

Na korytarzach hotelu często znajdują się mokre ślady dziecięcych stóp. Kobiety były przerażone, tym co usłyszały, natychmiast wymeldowały się z hotelu i wyjechały. Z jednej strony niektórzy potrafią zrobić przerażający film czy zdjęcie wyglądające bardzo wiarygodnie, więc może ktoś przyjaciółkom po prostu zrobił głupi i bardzo przerażający żart, ale może naprawdę udało im się sfotografować legendarnego Niebieskiego chłopca.

To nie pierwszy raz w historii, gdy przypadkiem udaje się ująć na fotografii niewytłumaczalne zjawisko.

Zobacz zdjęcie:

zdjęcie

Kobiety ujęły na zdjęciu chłopca, skrywającego się za pniem drzewa. Czy to duch, czy tylko żart?

zdjęcie

Duch 8-latka jest nazywany przez lokalną społeczność Niebieskim chłopcem.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kobieta.onet.pl

Powiązane
Edyta Górniak
Kto to powiedział: Edyta Górniak czy Violetta Kubasińska? Arcytrudny quiz