Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka gwiazda „M jak miłość”. O luksusach może tylko pomarzyć?
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 28.06.2022 09:59

Zaskakujące, w jakich warunkach mieszka gwiazda „M jak miłość”. O luksusach może tylko pomarzyć?

Iga Krefft
fot. Pawel Wodzynski/East News

Chociaż Iga Krefft jest stałą częścią obsady serialu „M jak miłość”, to aktorka nie mieszka w ogromnej willi czy przestronnym apartamencie. Podczas ostatniego wywiadu wyznała, iż nie każda sławna osoba pławi się w luksusach. Właśnie dlatego sama zakupiła 35-metrowy domek.

„Czasami „less is more”, stąd taka decyzja” – mówiła Iga Krefft w wywiadzie z „Co za tydzień”. Dzisiaj 26-letnia gwiazda zamieszkuje w niewielkiej nieruchomości koło lasu. Raz na jakiś czas wnętrze jej domu można zobaczyć na Instagramie.

Aktorka „M jak miłość” o realiach show-biznesu

W wielu środowiskach wciąż panuje przekonanie, że osoby pracujące w telewizji zarabiają ogromne pieniądze i żyją w luksusowych warunkach. Gwiazda serialu „M jak miłość” postanowiła powiedzieć, jak to wygląda naprawdę. Iga Krefft rozmawiając z „Co za tydzień” wyznała, iż nie każda gwiazda prowadzi rozrzutne życie. Sama aktorka mieszka w niewielkim domku koło lasu.

– To mocny stereotyp, który stworzył się ludziom w głowie, że osoby publiczne czy rozpoznawalne od razu muszą być, Bóg wie jakimi milionerami. To tak nie wygląda. Jesteśmy też wszyscy normalnymi ludźmi, więc ja uznałam, że na ten moment mi to wystarczy i chciałam w taki sposób zainwestować, zrobić coś dla siebie. Czasami „less is more” [mniej znaczy więcej – przyp. red.], stąd taka decyzja — opowiedziała aktorka.

Przypominamy, że Iga Krefft zadebiutowała jako aktorka w 2007 w musicalu „Akademia Pana Kleksa” w Teatrze Muzycznym „Roma”. Tego samego roku dołączyła do obsady serialu „M jak miłość” jako Urszula Mostowiak. Rozwija także swoją karierę muzyczną. W maju tego roku wyszedł jej singel pt. „Samuraj (Helena)”.

Jak mieszka Iga Krefft?

O tym jak mieszka gwiazda „M jak miłość” możemy przekonać z się z Instagrama. Aktorka co jakiś czas udostępnia zdjęcia, na których widać wnętrze jej 35-metrowego domku. Patrząc na fotografie, można wywnioskować, że Krefft uwielbia minimalizm, a także stonowane kolory. Zastosowanie takiej estetyki niewątpliwie pomaga jej odpocząć po ciężkim dniu pracy.

Aktorka „M jak miłość” ma w swoim domu jasne ściany, na których widać mnóstwo ciekawych obrazów. Wszystkie z nich utrzymane są w beżowo-brązowej kolorystyce i zgrywają się z prostymi meblami. W mieszkaniu szczególnie wyróżnia się kuchnia. Możemy w niej bowiem zobaczyć różowe szafki i kolorowe dodatki. Niewielki domek otacza las, dzięki któremu Krefft może w spokoju wylegiwać się na zewnątrz w gorące, letnie dni.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „M jak miłość” po wakacjach 2022. Natalka lesbijką! Niedawno Marcjanna Lelek dokonała coming outu
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”

Źródło: Pudelek