Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Zapowiedziano Fallout 76. Powraca prawdziwa klasyka gatunku
Kamil Ciszek-Skwierczyński
Kamil Ciszek-Skwierczyński 31.05.2018 17:00

Zapowiedziano Fallout 76. Powraca prawdziwa klasyka gatunku

Fallout 76
screen youtube.com

Fallout to gra, której nie trzeba chyba przedstawiać. Prawdziwa klasyka gatunku, która zapoczątkowała modę na klimat post-apokaliptyczny. Wszystko wskazuje na to, że zapowiedziany Fallout 76 będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie będzie to kolejna klasyczna odsłona serii mieszająca elementy FPS-a i gry cRPG z otwartym światem.

Akcja gry Fallout osadzona jest w XXII i XXIII wieku, retrofuturystyczne realia i oprawa graficzna nawiązują do powojennej kultury Ameryki lat 50. XX wieku, stanowiąc połączenie nadziei na stworzenie nowych technologii i strachu przed nuklearną zagładą (stąd też nazwa serii, oznaczająca opad promieniotwórczy). Seria uznawana jest za duchowego spadkobiercę gry Wasteland z 1988 roku. Chociaż nie są one ze sobą powiązane, założenia świata, jego mieszkańcy, miejsca i postaci w obu z nich są podobne pod wieloma względami.

Falllout 76 zapowiedziany – co wiemy?

Swoim krótkim teaserem firma Bethesda Softworks zapowiedziała kolejną odsłonę Fallout’a. W krótkim filmiku możemy zwiedzić wnętrze nienaruszonej krypty oraz zobaczyć plecy prawdopodobnie głównego bohatera gry. W tle można zobaczyć wiele pamiątek i przedmiotów nawiązujących do wcześniejszych wersji gry.

Jak donoszą media, gra prawdopodobnie nie będzie typową produkcją dla jednego gracza, ale nie oznacza to też, że będzie to typowe MMO – występować mają jednak w niej tzw. mikropłatności. Bez wątpienia więcej konkretnych szczegółów dowiemy się podczas targów E3 2018.

Wyczekujecie z niecierpliwością tej gry?

Zobacz wideo:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Meghan Markle POKONAŁA Kate Middleton. Księżna jest wściekła
  2. AFERA! Krychowiak i Glik POBILI SIĘ! „Weź, ku*wa, zamknij mordę!”
  3. Michał Szpak NAGO na portalu randkowym dla gejów! Jest jego komentarz
  4. Gwiazda polskiego „Big Brothera” zatrzymana przez antyterrorystów
  5. Koszmarny dramat w rodzinie Przemysława Salety. Została już tylko wiara w cud
Powiązane
Krzysztof Ibisz, Paweł Domagała
Poznajesz uśmiechy tych celebrytów? Nawet ich żony będą miały problem