Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Możesz zrobić zakupy w Biedronce nie wychodząc z domu, wiemy jak. Przywiozą Ci je za grosze w godzinę
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 09.04.2020 17:55

Możesz zrobić zakupy w Biedronce nie wychodząc z domu, wiemy jak. Przywiozą Ci je za grosze w godzinę

biedronka
biedronka.pl

Zakupy podczas epidemii potrafią być bardzo czasochłonne. Sklepy dbają o to, by wewnątrz nie znajdowało się za dużo klientów. Czekanie w kolejce może być naprawdę długie, no i trzeba wyjść z domu, co wiąże się z ryzykiem. Biedronka postanowiła umożliwić swoim klientom zakupy tak, by nie musieli opuszczać swoich domów.

Zakupy w czasach epidemii to spory kłopot. Poza tym sklepy są oblegane przez tłumy ludzi – dla wielu stanie na dworze przed drzwiami marketów to długie godziny. Biedronka postanowiła więc umożliwić swoim klientom zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu. W ciągu godziny można je mieć przed drzwiami mieszkania.

Zakupy w godzinę – czy to możliwe?

Biedronka stara się w każdy możliwy sposób ułatwić zakupy swoim klientom przy jednoczesnym zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Nowe kasy samoobsługowe, wydłużone godziny pracy, specjalny czas dla seniorów to jedne z wielu rozwiązań wprowadzonych przez sklep. Program pomoc dla seniora 65+ jest również ukłonem w stronę starszych klientów, którzy mogą poprzez sklep znaleźć wolontariusza, który pomoże im w codziennych zakupach.

Biedronka postanowiła pójść o krok dalej i umożliwić swoim klientom zakupy przez internet, z zapewnieniem, że te znajdą się pod naszymi drzwiami nawet w ciągu godziny od zamówienia. Sklep wszedł we współpracę z aplikacją Glovo. Poprzez korzystanie z aplikacji możemy wybierać spośród 1000 produktów. Zapłacimy również poprzez aplikację. Kurier dostarczy je nam pod same drzwi, a dostawa ma być bezkontaktowa.

  1. Biedronka wprowadza maseczki ochronne do oferty. Ich cena zwala z nóg, są inne niż apteczne
  2. Wyjątkowo smutne święta pary prezydenckiej. Andrzej Duda przekazał smutną wiadomość
  3. TVP wyprowadziło ogromne zmiany w ramówce. Widzowie będą zrozpaczeni, pożegnają się z ulubionymi produkcjami

Ile zapłacę za dowóz w Glovo? W którym mieście jest możliwy?

Dowóz zakupów przez aplikację wyniesie nas jedynie 9,99 zł. Jest to niewygórowana cena za zrobienie i dostarczenie, jak się możemy domyślić całkiem niemałych zakupów. To najniższa cena na rynku za taką usługę. Dodatkowo produkty będą mieć dokładnie taką samą cenę jak w sklepie, z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących w danym czasie promocji.

Nie ma żadnych ograniczeń w ilości produktów, jednak nie powinny one przekroczyć możliwości fizycznych dostawcy. To rozwiązanie jest kolejną drogą dotarcia do klientów i może zmniejszyć długie kolejki przed sklepem. Dowóz poprzez aplikacje obowiązuje w 10 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Z Glovo współpracuje ponad 100 Biedronek we wszystkich tych miejscowościach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zakupy

Od początku kwarantanny pracownicy Biedronki mają ręce pełne roboty. Sklep cały czas szuka rozwiązań, jak umożliwić zakupy wszystkim w bezpieczny sposób.

zakupy

Biedronka chce udowodnić, że jest otwarta i pomocna dla swojego klienta. Rozwiązanie z dowozem spowoduje, że więcej klientów będzie mogło uniknąć wychodzenia z domu i stania w kolejkach. Koszt dowozu też jest niewielki.

zakupy

Usługa Glovo pojawiła się w Polsce dość niedawno. Jest jednak bardzo popularna za granicą. Dostawcy Glovo mają po prostu wyręczyć nas w ważnych obowiązkach, na które nie mamy czasu. Zazwyczaj ceny produktów są w takiej aplikacji wyższe niż w sklepie. W przypadku zakupów w Biedronce ta sytuacja nie ma miejsca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jasnowidz Jackowski wypowiedział się o przyszłości Warszawy. To mogą być złe informacje
  2. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku
  3. Prawdziwa rewolucja w pierogach, jeden dodatek sprawia, że są obłędne. W życiu nie zgadniesz, jaki
  4. Nie masz skrzynki na listy? Masz niewiele czasu, by ją zdobyć, inaczej dostaniesz kosmiczną karę, która zrujnuje Cię finansowo
  5. Na wizji spytali Szumowskiego, czy ukrywają prawdziwą liczbę ofiar. Przez jego reakcję wielu zatkało
  6. Rydzyk bez skrupułów wydał kolejny apel. Radio Maryja upomina się o dodatkowe pieniądze z naszych kieszeni

źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik