Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zagrała wójtową w serialu „Ranczo”. Wielka metamorfoza Violetty Arlak, z trudem ją rozpoznajemy
Kamil Olek
Kamil Olek 30.12.2021 09:43

Zagrała wójtową w serialu „Ranczo”. Wielka metamorfoza Violetty Arlak, z trudem ją rozpoznajemy

Ranczo
fot. screen / Ranczo / TVP

Violetta Arlak znana jest szerszej publiczności przede wszystkim z roli wójtowej w serialu „Ranczo” – w postać Haliny Kozioł wcielała się bowiem przed ponad 10 lat. Mimo że zmiany w wyglądzie aktorki zaszły jeszcze w trakcie emisji serialu, od premiery ostatniego odcinka zmieniła się ona nie do poznania.

Ogromna zmiana Violetty Arlak, gwiazdy serialu „Ranczo”

Pięć lat po zakończeniu emisji „Rancza” aktorka wciąż jest aktywna zawodowo – pojawia się w serialach oraz filmach (w ostatnim czasie widzowie mogli zobaczyć ją między innymi w „Miłości na zakręcie” czy „Kraju”), regularnie występuje także na deskach teatrów.

Obserwując poczynania zawodowe Arlak trudno nie zauważyć jednak ogromnej przemiany, która zaszła w jej wyglądzie – artystka schudła, a także zmieniła fryzurę, co odjęło jej lat.

O zrzucaniu wagi Violetta Arlak opowiedziała między innymi tygodnikowi „Rewia” w 2019 roku.

– 10 lat temu powiedziałam kilogramom „stop”. Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie – przyznała.

Ostatecznie aktorce udało się schudnąć aż 20 kilogramów.

Najnowsze zdjęcia aktorki można zobaczyć między innymi na oficjalnym profilu facebookowym oraz na Instagramie (prowadzonym przez jednego z jej fanów).

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”