Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Potrafisz znaleźć na obrazku psa? Większość osób poddaje się po 5 minutach
Michał Włoch
Michał Włoch 31.01.2020 19:55

Potrafisz znaleźć na obrazku psa? Większość osób poddaje się po 5 minutach

zagadka

Zagadka, którą ujrzycie, sprawi, że wasze zwoje mózgowe zaczną pracować na bardzo szybkich obrotach. To zadanie dla wytrwałych – większość osób poddaje się już po pięciu minutach! Znajdziecie psa na obrazku?

Ta zagadka należy do najtrudniejszych w naszej ofercie. Nie warto się jednak poddawać jak większość osób, które wymiękają już po pięciu minutach. Odnalezienie psa wśród tych wszystkich krów stanowi nie lada wyzwanie, któremu sprostają jedynie ci, którzy są naprawdę spostrzegawczy.

Zagadka nie do rozwiązania?

To nie jest tak, że tej zagadki nie da się rozwiązać – po prostu jest bardzo trudna. Będzie ci potrzebny nie tylko świetny wzrok, ale też cierpliwość.

Niech nie zmyli cię przyjazna szata graficzna zagadki, która przywodzi na myśl łamigłówki dla dzieci. Choć młodsze pociechy też mogą wziąć udział we wspólnej zabawie, wiedz, że nie będzie to bułka z masłem.

Dowiedz się, czy cechuje cię wystarczająca spostrzegawczość, która pozwoli ci odnaleźć jednego psa wśród tych wszystkich krów. Musisz zwrócić uwagę na jeden bardzo ważny szczegół.

Zagadki rozruszają twój umysł

Zagadki na spostrzegawczość przeżywają prawdziwy renesans i są źródłem frajdy dla osób w każdym wieku i każdej płci. Tego typu zabawy mają bardzo długą tradycję.

Wielu czytelników pamięta zapewne serię Gdzie jest Wally, która bawiła całe pokolenia dzieci i ich rodziców, Sympatyczna postać w biało-czerwonej bluzie w pasy przysporzyła wiele osób o prawdziwy ból głowy. Satysfakcja płynąca ze znalezienia drobnego szczegółu, prowadząca do momentu, w którym zagadka przestanie być zagadką, jest naprawdę satysfakcjonujący.

Jeśli masz ochotę, podziel się swoją obserwacją z innymi czytelnikami w sekcji komentarzy na naszym Facebooku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zagadka

Dla niecierpliwych – poniżej możecie zobaczyć podpowiedź i odkryć, jakie rozwiązanie ma ta zagadka

zagadka

Udało się?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które nie umieją się ustatkować. Z nimi nie ma co liczyć na długotrwały związek
  2. Reporter zwolniony z „Dzień Dobry TVN” wydał oświadczenie. Mocne słowa w kierunku stacji
  3. Na jaw wychodzą nowe fakty o koronawirusie z Chin. Epidemia przyniesie potężne straty
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego