Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Imię jej syna to dla wielu zaskoczenie
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 20.06.2019 12:45

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Imię jej syna to dla wielu zaskoczenie

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
fot. instagram.com @omenaamensah

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Pogodynka znowu zaskoczyła swoich fanów. Dziennikarka i biznesmenka ostatnio została sfotografowana ze swoim partnerem i synkiem. Kiedy zdjęcie trafiło do internetu i wydało się, z kim spotyka się gwiazda, w sieci zawrzało. Kto jeszcze znajduje się na zdjęciu?

Od początku swojej kariery medialnej budziła wielkie emocje. Nie tylko z powodu swojej egzotycznej urody, odziedziczonej po ojcu Ghańczyku, ale także działalności społecznej i tajemnicy, jaka otaczała jej życie prywatne. Do tej pory dziennikarka starała się chronić swoje dzieci przed mediami. Czyżby uznała, że nie ma co walczyć z wiatrakami? Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah?

Kim jest Omenaa Mensah?

Omenaa Mensaah przyszła na świat 26 lipca 1979 w Jeleniej Górze jako córka Izabeli i Opoku. Jej mama jest Polką, a ojciec pochodzi z Ghany. Jak często wspominała w wywiadach, Omenaa od najmłodszych lat musiała borykać się z rasizmem otoczenia.

Omenaa zdobyła solidne wykształcenie – studiowała na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Swoją pracę w mediach rozpoczęła w 2003 roku na kanale TVN 7. Przełom w jej karierę nastąpił, kiedy przyjęła posadę pogodynki na kanałach grupy TVN.

Poza tym Omenaa Mensah prowadziła programy o tematyce podróżniczej, sportowej, kulinarnej i lifestylowej, a także wystąpiła w piątej edycji Tańca z gwiazdami. Jest także właścicielką i udziałowcem kilku biznesów, m.in. firmy meblarskiej Ammadora. W 2014 założyła fundację charytatywną Omenaa Foundation.

Omenaa Mensaah dzieci: pogodynka jest mamą dwóch pociech

Dziennikarka jest mamą dwojga dzieci. W 2002 roku urodziła córkę, Vanessę, a zaledwie rok temu przyszedł na świat jej syn. Omenie udało się przez większość czasu utrzymać ciążę w tajemnicy.

Dziś chłopczyk ma już osiem miesięcy. Omenaa zdecydowała się nadać chłopcu imię Vincent. Długo nie było wiadomo, kto jest ojcem małego Vincenta. Jednak niedawno partner pięknej pogodynki sam opublikował zdjęcia, na których znajdują się we troje.

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Jej partnerem jest znany biznesmen!

Z kim ma dziecko Omenaa Mensah? Jak się okazało, Omenaa Mensah związała się z Rafałem Brzoską. Kim jest Rafał Brzoska? To przedsiębiorca i jeden z najbogatszych Polaków. Brzoska pochwalił się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami z urlopu.

W przeciwieństwie do siostry i mamy, które odznaczają się egzotyczną urodą, mały Vincent to wykapany tata. Chłopczyk ma blond włosy i jasną buzię. Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

omenaa mensah

Omenaa Mensah nie podała informacji o swojej drugiej ciąży do wiadomości publicznej. Dlatego wiadomość, że na świat przyszedł jej synek, wywołała ogromne zaskoczenie wśród fanów dziennikarki.

omenaa mensah

Omenaa odziedziczyła swoją egzotyczną urodę po ojcu Ghańczyku. Jednak rysami twarzy przypomina bardziej swoją polską mamę, Izabelę.

omenaa mensah

Ośmiomiesięczny Vincent jest drugim dzieckiem dziennikarki. Nastoletnia córka Vanessa pochodzi z poprzedniego związku.

omenaa mensah

Omenaa Mensah regularnie angażuje się w akcje społeczne i działalność charytatywną.

omenaa mensah

Dopiero niedawno wyszło na jaw, że nowym partnerem dziennikarki i ojcem jej małego synka jest Rafał Brzoska, polski przedsiębiorca i miliarder. Wyglądają na głęboko zakochanych!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Barbara Kurdej-Szatan traci kolejne prace? Niepokojące informacje obiegły media
  2. Anna Mucha – WIEK, MARCEL SORA, DZIECKO, WZROST, M JAK MIŁOŚĆ
  3. Dorota Szelągowska wyremontowała dom Mateusza Gesslera! Efekty powalają! [FOTO]
  4. Kinga Rusin NAGO! Gwiazda rozebrała się dla magazynu…w słusznej sprawie
  5. Na Żywo: Katarzyna Warnke w ciąży! Piotr Stramowski i piękna aktorka niedługo zostaną rodzicami

źródła: jastrzabpost.pl, pl.wikipedia.org