Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tatiana Okupnik wycofała się z show-biznesu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
Maria Czarniecka
Maria Czarniecka 30.08.2019 16:56

Tatiana Okupnik wycofała się z show-biznesu. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

x factor
Fot.screen X Factor

X Factor był jednym z ostatnich miejsc, w którym można było ją oglądać. Niezauważalnie wycofała się z show-biznesu porzucając ukochaną muzykę. Tatiana Okupnik dzisiaj zajmuje się czymś zupełnie innym. Przeszła również niezłą metamorfozę. Jak dzisiaj wygląda dawna wokalistka Blue Cafe i czym się zajmuje?

Byłą jury programu X Factor. Od zawsze była bardzo wyrazistą postacią, która wiedziała czego chce. Po sukcesie, jaki odniosła ze swoim zespołem spróbowała swoich sił w karierze solowej. Potem pojawiała się w wielu programach w różnych rolach, zarówno jako uczestnik, jak i jako jury. Tatiana Okupnik podjęła decyzję, że to nie jest świat dla niej.

X Factor był tylko krótkim przystankiem. Co dziś robi Tatiana Okupnik?

Tatiana Okupnik teraz jest głównie żoną i mamą. To właśnie te role okazały się najważniejszymi w jej życiu – dla rodziny zrezygnowała z show-biznesu. Z kim jest Tatiana Okupnik? Wokalistka od 2013 roku jest żoną Michała Micielskiego, który jest menadżerem Marcina Gortata. Mają dwójkę dzieci Matyldę i Tymona. Małżeństwo mieszka w Łodzi.

Gwiazda kojarzona z show X Factor zmieniła również wizerunek, od zawsze kojarzona z ostro ściętymi, czarnymi fryzurami, dzisiaj nosi kobiecą grzywkę i ma włosy za ramiona.

Kim jest Tatiana Okupnik?

Tatiana Okupnik jest piosenkarką. Największą sławę zyskała będąc wokalistką Blue Café, z którym wystąpiła nawet na Eurowizji.

Próbowała swoich sił w karierze solowej, jednak nie spełniło to jej oczekiwań. Brała udział w TVP Gwiazdy tańczą na lodzie, jednak powrót do czasów świetności zapewniła jej rola jurora w programie X Factor. Później zatańczyła w Tańcu z gwiazdami, a niedługo po tym zniknęła z show-biznesu.

Gwiazda X Factor zrezygnowała z pokazywania się na ściankach i przestała przyjmować propozycje biznesowe. Postanowiła, że teraz jej najważniejszą rolą jest bycie mamą i żoną.

Oprócz tego wokalista udziela się czasami przy różnych akcjach charytatywnych. Pojawiła się również kilka razy jako gość na niektórych występach, jednak robi to bardzo rzadko. Czas woli spędzać w swoim ogrodzie w Łodzi pielęgnując z dziećmi ogródek.

Zobacz zdjęcia:

x factor

Tatiana Okupnik jest teraz szczęśliwą żoną. Jej mąż związany jest zawodowo z koszykówką, dlatego para często spędza czas na meczach.

x factor

Niedawno wokalistka gościnnie zaśpiewała na jednym koncercie na Torwarze w Warszawie.

x factor

Była gwiazda X Factor niedawno namalowała obraz w ramach akcji charytatywnej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu przez problemy z cerą. Teraz każda z nich bryluje w towarzystwie. ich sposób na idealną cerę zawstydził dermatologów
  2. Bohaterski pilot uratował ponad 200 osób, nie uwierzycie jak koszmarnie potraktowała go linia lotnicza
  3. Znaki zodiaku, które musisz mieć w swoim życiu. Najlepsi przyjaciele z całego zodiaku
  4. Przyjaźnili się 60 lat. Po latach przez przypadek odkryli, że są rodzeństwem
  5. Panna młoda, która skompromitowała się na własnym ślubie. Zrobiono jej jedno zdjęcie, wystarczyło
  6. Prowadząca „Rolnik szuka żony” została kiedyś upokorzona przez Annę Dymną. To zaważyło na jej życiu
  7. Krzysiek to nadzwyczaj atrakcyjny mąż Małgorzaty Sochy. Ale nie chciał pozować z żoną do zdjęcia na ściance

źródło: plejada.pl