Lifestyle.Lelum.pl Plotki i gwiazdy Wysyp memów po meczu Polska-Francja. Kibice nie mają litości

Wysyp memów po meczu Polska-Francja. Kibice nie mają litości

25 czerwca 2024
Autor tekstu: Sylwia Kropiewnicka

Mecz Polska - Francja na Euro 2024 już za nami. Wynik jest dla wielu zaskakujący. Kibice są pod wrażeniem tego, co zaprezentowali dziś Polacy. Wniosek jest jeden: gdyby Polska grała tak od początku, pewnie mielibyśmy szanse na wyjście z grupy. Internet żyje tym, co wydarzyło się w Dortmundzie. Oto najlepsze memy po dzisiejszym meczu.

Tak zakończył się mecz Polska - Francja

Poziom gry obu drużyn podczas dzisiejszego spotkania był bardzo wyrównany, co mogło zaskoczyć wielu. Jednak w drugiej połowie Francji udało się strzelić karnego. Polska musiała dążyć do remisu. Mimo tego, że było już przesądzone, że nie wyjdziemy z grupy, polscy piłkarze nie chcieli tak łatwo oddać zwycięstwo w tym starciu.

Widać było, że stracony gol pogorszył morale w naszym zespole. Później jednak Polakom udał się zremisować. Mecz zakończył się 1:1.

Kibice wręcz się na niego rzucili. Wypatrzyli go przed meczem Polska-Francja
Probierz nazwał syna takim imieniem. Nosili je germańscy królowie

Michał Probierz zadał szyku podczas Euro 2024

W trakcie Euro 2024 selekcjoner polskiej drużyny pokazał, że zna się nie tylko na sporcie, lecz także ma wyczucie stylu. Cała Europa (zwłaszcza ta żeńska część) zachwyca się garniturami Michała Probierza.

Podczas dzisiejszego spotkania trener Polaków także nie rozczarował. W ostatnim meczu Polski na Euro 2024 postawił na szary set.