Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Wynajmie mi ktoś miejsce w piwnicy albo garażu, bo przecież mam psa więc na pokój nie ma co liczyć”
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 28.08.2018 12:51

„Wynajmie mi ktoś miejsce w piwnicy albo garażu, bo przecież mam psa więc na pokój nie ma co liczyć”

wynajem pokoi
Fot. pixabay.com @marmax

Wynajem pokoi w Warszawie nie zawsze należy do spraw prostych. Pewna dziewczyna pragnęła miejsca w piwnicy lub garażu, bo uważała, że z psem nie ma szans na pokój. Absurd?

Kobieta umieściła swój wpis na popularnej facebookowej grupie -Warszawa – pokoje/mieszkania wynajem. Jej post skomentowało ponad 400 osób. Wywołała ona niemałe poruszenie.

Czy wynajem pokoi ze zwierzakiem wchodzi w grę?

Takie pytanie zakiełkowało w głowie dziewczyny, która napisała:

Wynajmie mi ktoś miejsce w piwnicy albo garażu, bo przecież mam psa więc na pokój nie ma co liczyć… ?

Pod postem pojawiły się komentarze, wśród nich takie jak:

Ja miałam straszny problem tak samo. W końcu trafiłam na właścicieli, którzy też mają pieska i piesek w mieszkaniu im nie przeszkadza (bo przecież byli i wspaniali hipokryci typu „ja kocham zwierzęta, mam dwa psy i koty, ale w moim mieszkaniu, nie będą mieszkały zwierzęta”. Wrrrr, hardkor w tej Warszawie. To trzecie miasto, w którym mieszkam i nigdzie wcześniej nie było problemów, żeby chatę znaleźć. Powodzenia

– Ja naprawdę nie wiem skąd u Was takie problemy. Czasem oglądam mieszkanie i na koniec wspomnę, że mam psa, kawał psa, że jak trzeba to mam rekomendacje od poprzedniego właściciela i bez problemu zawieramy w umowie że pokrywam wszystkie ewentualne szkody. Nawet w mieszkaniach, w których teoretycznie właściciel nie zgadzał się na psa, od słowa do słowa, gdybym chciała ostatecznie wynająć, to by się zgodził. Więc myślę, że to raczej kwestia podejścia. Jeżeli ktoś jest pewny tego, jak ma wychowanego psa i w rozmowie widać, że za psa ręczy i dla niego jest naturalne, że mieszka z nim cale życie, to spojrzenie właściciela może być diametralnie różne od tego, co mówił na początku. Więc trzeba być pewnym siebie i nie dawać się łatwo zbyć. Powodzenia!

Na jakich stronach szuka się mieszkań w Warszawie?

Popularne są grupy facebookowe, podobne do tej, którą właśnie opisaliśmy, a także strona Gumtree. Wynajem pokoi w Warszawie bywa jednak dość kosztowny. Dużo zależy od dzielnicy, w której znajduje się upragnione lokum.

pies

ZOBACZ TEŻ:

  1. Single. Dlaczego faceci chcą nimi być? Naukowcy wymieniają 5 powodów
  2. Co Polacy wyprawiają u prostytutek? My wiemy!
  3. Wstrząsający wpis wnuczki Millera po śmierci ojca. „MORDERCZYNI!”

źródło: facebook.com

Powiązane
Ranczo quiz
Mógłbyś zostać wójtem w Wilkowyjach? Test wiedzy o serialu "Ranczo"