Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wycieńczona Edyta Górniak zwróciła się do fanów: „Ledwo chodzę”. Wyznała, co zabiera jej ogrom energii
Martyna Pałka
Martyna Pałka 09.06.2022 09:40

Wycieńczona Edyta Górniak zwróciła się do fanów: „Ledwo chodzę”. Wyznała, co zabiera jej ogrom energii

Edyta Górniak
TRICOLORS/East News

Edyta Górniak zamieściła zaskakujący filmik na swoim profilu na Instagramie. Piosenkarka zwierzyła się fanom ze swoich uczuć i wyznała, w jaki sposób spędza obecnie swój wolny czas.

Wokalistka postanowiła udać się na relaksujący spacer na świeżym powietrzu. Zdradziła też, że obecnie ma poważne problemy z koncentracją.

Edyta Górniak zamieściła na Instagramie filmik ze spaceru

Popularna piosenkarka znana jest z zamieszczanych przez nią w social mediach nagrań, w których wypowiada się na temat swoich poglądów, wierzeń i duchowości. Teraz Edyta Górniak dodała na swój profil na Instagramie filmik ze spaceru na świeżym powietrzu i zdradziła, dlaczego ma obecnie kłopoty z koncentracją.

Gwiazda zamieściła nagranie na swoim InstaStory, na którym widzimy ją spacerującą w otoczeniu drzew. Zdradziła, że jej kondycja uległa znacznemu pogorszeniu i już krótki spacer sprawił, że złapała zadyszkę. Mimo to piosenkarka nie traci dobrego humoru i wyznała, że ten sposób spędzania wolnego czasu należy teraz do jej ulubionych.

Zachwycona wokalistka spaceruje po lesie i z uśmiechem słucha śpiewu ptaków. Przy okazji Edyta Górniak wyznała, że od pewnego czasu cierpi na kłopoty z koncentracją i potrzebuje chwili wyciszenia.

-Mam teraz taki czas, że koncentracja stanowi dla mnie ogromne wyzwanie i zabiera mi ogrom energii. To, co woła moja dusza to wewnętrzna cisza, spokój i usunięcie się w przestrzeń, gdzie nie ma tylu wszelkich bodźców, żeby nic nie wymuszała na mnie żadnej reakcji i żebym mogła tę energię zatrzymać dla siebie — wyznała Edyta Górniak na swoim profilu na Instagramie.

Zobacz zdjęcia z nagrania piosenkarki:

Edyta Górniak ig
Edyta Górniak
Edyta Górniak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tuż przed śmiercią Krzysztof Krawczyk podjął kluczową decyzję. Rodzina do dziś nie może się porozumieć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Zygmunt Chajzer zabrał głos ws. syna. Aferę skomentował krótko i dosadnie

Źródło: Instagram

Powiązane
Magdalena Wójcik i Manuela Michalak
Wielki test wiedzy o programie Big Brother. Aby go zdać, musisz mieć minimum 12/16