Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wyciekły SMS-y Jarka do Zuzy z "Love Island". Oto co jej proponował
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 08.05.2024 14:12

Wyciekły SMS-y Jarka do Zuzy z "Love Island". Oto co jej proponował

Zuza i Jarek
fot. Facebook/Lelum.pl, Instagram/ loveislandwyspamilosci

Jarek i Zuza wygrali “Love Island 9”. Mimo że tworzyli bardzo ładną parę, szybko zdecydowali się rozejść, co było wielkim zaskoczeniem dla ich fanów. Jarek wydał specjalnie oświadczenie, Zuza milczała. Teraz wyciekły treści wymienianych przez nich wiadomości. Oto co Jarek zaproponował Zuzie.

Jarek i Zuza wygrali "Love Island 9"

Jarek i Zuza w “Love Island 9” tworzyli zgrany duet. Byli faworytami wielu osób do wygranej i nie było zaskoczeniem, że to oni triumfowali w show. Widzowie od początku im kibicowali. Po zakończeniu programu oboje byli aktywni w sieci, gdzie pokazywali wspólne kadry. Ich szczęście nie trwało jednak długo. 

W pewnym momencie Jarek pojechał nawet do Belgii, gdzie mieszka Zuza, aby spędzić z nią więcej czasu. Niedługo potem wydał oświadczenie, w którym poinformował, że się rozstali. 

Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji. I przepraszam wszystkich widzów, którzy nam kibicowali, ale życie nas zweryfikowało, i jako wygrana para chyba rozchodzimy się jako pierwsi. Wszystkiego dobrego Zuzanno - napisał Jarek w relacji opublikowanej na Instagramie.

Z domu Patrycji Markowskiej napływają wieści. Syn dowiedział się pierwszy Jacek Szawioła odchodzi z "Gogglebox". Kulisy porażają, do tego miało dojść

Tak Zuza mówiła o Jarku jeszcze przed rozstaniem

Nic nie zapowiadało tego, że Zuza i Jarek wkrótce się rozstaną. W wywiadzie, którego Zuza udzieliła nam jeszcze przed rozstaniem, mówiła o swoim (już teraz byłym) chłopaku w samych superlatywach. Pierwsze pytanie dotyczyło tego, czy planują wspólną przyszłość z Jarkiem. 

Bardzo bym chciała, bo bardzo mi na nim zależy, ale nie planuję niczego. Wierzę, że czas pokaże, jak potoczy się nasza przyszłość. […] Finalnie, dla mnie kluczowe jest to, aby walczyć o naszą relację i pielęgnować ją każdego dnia. Jeśli uczucia są prawdziwe, wierzę, że wszystko jest możliwe - przyznała Zuza w rozmowie z naszym dziennikarzem Jakubem Adamiakiem. 

Następnie zdradziła, czy Jarek jest facetem, jakiego sobie wymarzyła. 

Jarek jest wyjątkowym facetem, który spełnia wiele moich oczekiwań. Między nami jest chemia, że się rozumiemy bez słów i przeciągania. Naprawdę jest coś silnego i trzeba o to zadbać. Ważne jest dla mnie, aby poznać prawdziwe jego intencje i czy nasza relacja opiera się na szczerości i uczuciach, a nie tylko na grze. Nikt nie jest idealny, ważne, żeby pracować nad sobą i razem - wyjaśniła.

Poznaliśmy treść wiadomości Jarka do Zuzy

Do internetu wyciekła wymiana zdań pomiędzy Jarkiem a Zuzą. Z tych wiadomości dowiedzieliśmy, że Zuza była gotowa zaangażować się w ich relację, jednak Jarek tego nie chciał. Zaproponował jej, aby zostali seks-przyjaciółmi. Na co z kolei ona nie chciała się zgodzić. 

Dziś na Instagramie Jarka ponownie pojawiło się kolejne oświadczenie. Tym razem nie gryzł się w język. 

Jedyne, czego żałuję, to że nie podziękowałem Zuzi w programie, tylko po tygodniu spędzonym razem. Było tak samo jak w programie. (…) Więc po jednej z takich sytuacji, NA ŻYWO zakończyłem relację.