Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszedł do ubikacji w pociągu i zobaczył tam coś niespodziewanego. Dużo śniegu i lodu, film podbija sieć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 27.01.2023 23:52

Wszedł do ubikacji w pociągu i zobaczył tam coś niespodziewanego. Dużo śniegu i lodu, film podbija sieć

Pociąg
fot. Oscar Portan z Pexels, canva.com

Pociąg dalekobieżny zazwyczaj nie jest najprzyjemniejszym miejscem do toaletowych „posiedzeń”, jednak w tym przypadku sprawy posunęły się za daleko. Mężczyzna wszedł do ubikacji i natychmiast chwycił za telefon. To, co zastał w środku wbiło go w podłogę.

Obecnie standardy w kolejach dalekobieżnych są na coraz wyższym poziomie, zwłaszcza jeśli chodzi o daleką Azję. Wciąż jednak torowiska w wielu krajach przemierzają istne potwory, które z całą pewnością nie zachęcają do długich podróży. Zaniedbania higieniczne w takich pojazdach niekiedy przechodzą do legendy. Tym razem jednak problem był zupełnie inny.

„Pociąg z niespodzianką”. Mężczyzna wszedł do toalety i od razu chwycił za telefon

Nagranie na TikToku, zamieszczone przez użytkownika o nazwie neomoderneis w lot obiegło media. I choć to polskie linie kolejowe słyną z nieoczywistych i czasem zabawnych zaniedbań, tym razem wpadkę zaliczył przewoźnik… W Finlandii. 

Pociąg mknął po torach, a bohater nagrania w pewnym momencie ruszył w kierunku toalety. Kiedy otworzył drzwi, widok wbił go w podłogę. Natychmiast wyciągnął telefon, aby udokumentować ten niecodzienny widok.

Sedes był skuty lodem. Mikrolodowiec wybijał z muszli na zewnątrz, a osobliwą zimową „rzeźbę” i podłogę wokół pokrywała pierzynka ze śnieżnego puchu. Reszta pomieszczenia była nienaruszona.

TikToker nie mógł się powstrzymać — udostępnił nagranie, dodając piosenkę z kultowej animacji „Kraina Lodu”. Pod spodem posypały się zaś żartobliwe komentarze, z których kilka pozostawili… Polacy. Wszak kraj nad Wisłą także ma coś do powiedzenia na tym polu.

Był rok 2012, kiedy media obiegło zdjęcie zamarzniętej ubikacji z pociągu PKP relacji Szczecin — Warszawa. O kuriozalnej historii pisano w wielu krajach, a najchętniej ponoć — w Wielkiej Brytanii. Fotografię zasypanej śniegiem toalety publikowało m.in. „The Telegraph”, „The Sun” i „The Daily Mail”.

Można powiedzieć, że pod wieloma względami pokonaliśmy Finów — gdyż w przypadku polskiego pociągu białe kryształy skuły właściwie całe pomieszczenie a wewnątrz, ze względu na świszczący wiatr, panował iście syberyjski klimat.

Pociąg
Pociąg

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: Webniusy, natemat.pl