Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wróciły traumy aktorki „M jak miłość” Igi Krefft
Kamil Olek
Kamil Olek 26.09.2021 12:46

Wróciły traumy aktorki „M jak miłość” Igi Krefft

M jak miłość
fot. instagram.com/ofeliaigakrefft

Iga Krefft największą popularność zyskała w 2007 roku, kiedy to zaczęła wcielać się w rolę adoptowanej córki Marka i Hanki Mostowiaków w kultowym serialu „M jak miłość”. Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu – aktorka realizuje się nie tylko na planach, ale również w branży muzycznej, gdzie działa pod pseudonimem Ofelia. Okazuje się jednak, że pomyślność zawodowa nie jest w stanie zastąpić wszystkiego. Niedawno artystka podzieliła się bowiem z obserwującymi ją w mediach społecznościowych niezwykłą wiadomością.

Wzruszające słowa gwiazdy „M jak miłość”

Na Instagramie Igi pojawiły się niepokojące fotografie – na jednej z nich zobaczyć można między innymi zapłakaną artystkę. Post został uzupełniony wymownym podpisem.

Wrzuciłam się w rajd, ledwo już potrafię usłyszeć pojękiwania, mylę je z odgłosami mechanicznymi maszyny, którą jadę, którą z siebie uruchomiłam. Moje wizje stają przy drzwiach jak niechciany pies […]. Kiedyś nazywali to wrażliwością, dziś jednak skutecznie to określenie mi zbrzydło, przeminęło dla mnie wraz z wszystkimi złudzeniami o niezwykłej historii, która czeka kogoś z tak przedziwną przypadłością – wyznała.

Odniosła się tym samym do choroby, z którą to zmaga się od kilku lat. W jednym z wywiadów Krefft wyznała bowiem, że choruje na nerwicę z elementami depresji, jakiś czas temu przeszła zaś w związku z tym załamanie nerwowe. Jak widzimy, wir pracy spowodował pogorszenie stanu aktorki.

Pod zdjęciami natychmiast pojawiły się jednak słowa wsparcia od fanów.

– Tak pięknym słowami opisałaś tak ciężki stan. Piękną masz duszę – napisała jedna z internautek.

Wysyłam dużo ciepła z wdzięcznością za pokazywanie „instagramowo nieatrakcyjnej” prawdy – uzupełniła kolejna.

Iga Krefft należy bowiem do niewielkiego grona osób publicznych, które otwarcie opowiadają o swoich zmaganiach z zaburzeniami psychicznymi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Źródło: Pomponik

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Klient zapłacił w sklepie fałszywym banknotem 50 zł