Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Woła o pomstę do nieba”, „przestarzały”. Ubiory Agnieszki Chylińskiej i Farnej skrytykowane przez Domaradzką
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 21.08.2022 22:59

„Woła o pomstę do nieba”, „przestarzały”. Ubiory Agnieszki Chylińskiej i Farnej skrytykowane przez Domaradzką

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS, instagram.com/karolina_domaradzka

Kreacje gwiazd podczas Top of the Top Festival mocno nie spodobały się znanej stylistce. Pod lupę poszły m.in. Ewa Farna i Agnieszka Chylińska. Karolina Domaradzka ostro skrytykowała stylizacje wokalistek. 

Top of the Top Festival już dawno za nami, jednak impreza wciąż wywołuje emocje wśród internautów. Na scenie zachwyciła m.in. prowadząca, Paulina Krupińska. Jak zwykle swoim ubiorem uwagę zwróciła także Agnieszka Chylińska. Nie wszystkim jednak spodobała się jej stylizacja.

Stylistka Karolina Domaradzka ostro skomentowała kreacje występujących gwiazd. Oprócz byłej wokalistki O.N.A., oberwało się także Ewie Farnej.

Stylizacja Ewy Farnej wzięta pod lupę. Domaradzka ostro o stylizacji gwiazdy

Nie jest tajemnicą, że aby zdominować scenę festiwalu potrzeba czegoś więcej, niż talentu i dobrego show. Tak jak każda z podobnych imprez, tak i Top of the Top Sopot Festival stał się prawdziwą paradą niesamowitości, począwszy od legendarnej stylizacji Michała Szpaka, aż po buntowniczy look Agnieszki Chylińskiej.

Jednak nie wszystkim artystom udało się zmieścić w kanonie trendów — przynajmniej zdaniem znanej influencerki i krytyczki modowej, Karoliny Domaradzkiej. Ekspertka zwróciła uwagę zwłaszcza na dwa ubiory, które jej zdaniem zasługiwały na umieszczenie w lamusie.

Na pierwszy ogień poszła Ewa Farna. Stylistka nie miała zarzutów do oversizowej, wzorzystej koszuli wokalistki, jednak cała reszta jej zdaniem reprezentowała sobą absolutny brak gustu.

Ten outfit to zło w najczystszej postaci. Fryzura wołająca o pomstę do nieba, naszyjnik z innej parafii, karykaturalnie wyglądające w tym zestawieniu kabaretki, wieczorowy makijaż użyty w trybie ewidentnie dziennej kreacji i botki w stylu lat 60., które pasują do całości jak ogórek kiszony do pizzy. Absolutny majstersztyk w zmarnowaniu potencjału koszuli oversize oraz miejsce na podium za nieznajomość podstaw stylizacji – pisała w relacji.

„Wypadałoby przestać udawać”. Agnieszka Chylińska skrytykowana przez Karolinę Domaradzką

Nie bardziej udany był jej zdaniem look, który drugiego dnia festiwalu zaprezentowała Agnieszka Chylińska. Gwiazda i tak już wywołała niemałe zamieszanie za sprawą swojego tatuażu na skroni, w którym wnikliwi obserwatorzy dopatrzyli się błędu. Sprawa dość szybko została wyjaśniona — w przeciwieństwie do modowej decyzji wokalistki.

– Napiszę krótko: Agnieszka powinna zmienić stylistę. Jej outfit jest przestarzały, nudny i zupełnie niewiarygodny, szczególnie jeżeli pod uwagę weźmie się charyzmę artystki. Nie każdy musi być modny, ale wypadałoby przestać udawać, że nadal żyjemy w 2006 r.– stwierdziła Karolina Domaradzka.

Na swoim Instagramie, który pełni funkcję bloga krytyczka często okrasza swoje zdjęcia przemyśleniami na temat stylu. Czy to w sukni, czy w męskim garniturze i krawacie, ekspertka zawsze stara się przemycać do swojego stroju odrobinę filozofii.

Jej zdaniem zdecydowanie zabrakło tego nawyku u niektórych gwiazd podczas Top of the Top Festival. Zgadzacie się z jej opiniami?

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Top Of The Top Sopot Festival 2022. Agnieszka Chylińska przerywa występ. Wszystko przez osobę z widowni
  2. Dramat Piotra Gąsowskiego na lotnisku. Ciężko uwierzyć, jak go potraktowano. „Miało być pięknie”
  3. Edyta Górniak musiała pilnie interweniować ws. syna. Allan potrzebował pomocy specjalisty

Źródło: O2