Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wojciech Glanc podzielił się wizją. Ma niepokojące informacje: „coś wielkiego, co nas przerazi”
Michał Fitz
Michał Fitz 01.02.2023 10:08

Wojciech Glanc podzielił się wizją. Ma niepokojące informacje: „coś wielkiego, co nas przerazi”

Wojciech Glanc
youtube.com/JasnowidzHipnotyzerWojciechGlanc

Wojciech Glanc to jeden z najpopularniejszych, polskich jasnowidzów. Ostatnio podzielił się z opinią publiczną wizją, która nie może pozytywnie nastrajać jego rodaków na zbliżającą się wiosnę. Co się wtedy wydarzy?

Jasnowidz sugeruje, że szczególnie we wschodniej części kraju zapanuje chaos i popłoch.

Co przewidział Wojciech Glanc?

Wojciech Glanc, który niedawno promował swój kurs jasnowidzenia na kanale w serwisie YouTube, miał wizję dotyczącą nadchodzącej wiosny. Nie była to jednak przepowiednia prognozująca pogodę, a niepokojące wydarzenia związane z wojną na Ukrainie. Mężczyzna uważa, że wydarzy się tam coś przerażającego.

Choć nie jest w stanie sprecyzować, co dokładnie ma się zadziać, wie, że doprowadzi to również do chaosu i popłochu w naszym kraju. Stwierdził, że rozprzestrzeni się coś, co wypala, sugerując jakąś broń biologiczną lub wybuch.

Wydarzy się coś wielkiego, co nas przerazi. Na skalę spadającej gwiazdywyjawił.

Dodatkowo zaznaczył, że rząd będzie starał się sytuację opanować, ale może nie być z obywatelami do końca szczery w kwestii tego zagrożenia.

Nie tylko Wojciech Glanc przepowiada przykrą wiosnę

Całkiem niedawno o swoją wizję wiosny został także zapytany inny ze znanych jasnowidzów, Krzysztof Jackowski. Ten również nie miał dobrych informacji, choć jego wizje był jednak nieco mniej przerażające.

Jackowski wyjawił, że według niego na wiosnę nastąpi spory finansowy krach. Zdradził, że nie będzie dotyczył on tylko Polaków. Wspomniał, że problemy z pieniędzmi przysłonią ludziom to, jak piękna będzie wiosna pod względem pogody.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa
Źródło: Fakt