Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kobieta poszła do fryzjera i poznała płeć dziecka. Wszystko przez to, że jej włosy zmieniły kolor
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.01.2021 23:40

Kobieta poszła do fryzjera i poznała płeć dziecka. Wszystko przez to, że jej włosy zmieniły kolor

włosy
Fot.screen youtube.com

Włosy kobiety miały przekazać jej jedną, bardzo ważną informację. Kiedy siadała w fotelu u fryzjera, jeszcze nie wiedziała, jakie emocje przyniosą jej następne godziny, jednak już wkrótce miała zrozumieć coś bardzo ważnego. Kto by pomyślał, że w salonie fryzjerskim możemy poznać…płeć dziecka.

Idąc do fryzjera, większość z nas nie spodziewa się żadnych niespodzianek. Co więcej, raczej nie chciałybyśmy się na nie natykać. Zazwyczaj chcemy, żeby nasze włosy wyglądały perfekcyjnie i dokładnie tak, jak sobie zażyczyłyśmy. Jednak ta kobieta, szła do salonu na umówiony zabieg tylko z jednym w głowie: jakiej płci jest jej dziecko?

Włosy świadczą o płci dziecka?

Ta sytuacja wprowadza wszystkich w dezorientację, ale to wydarzyło się naprawdę. Kobieta weszła do salonu fryzjerskiego, by poznać płeć dziecka i co więcej — udało jej się to.

To niesamowite wydarzenie zostało uwiecznione na krótkim nagraniu, które później pojawiło się w sieci i zrobiło prawdziwą furorę.

Wideo zostało opublikowane przez fryzjerkę na jej kanale na YouTubie. Kobieta opisała tam też całą sytuację. Któregoś dnia Amanda i Gerald przyszli do niej z nietypową prośbą.

Para wpadła na pomysł na to, w jaki sposób kreatywnie ujawnić płeć ich dziecka — poprzez zafarbowanie włosów kobiety.

Poznała płeć dziecka u fryzjera

Fryzjerka została poproszona o to, by pofarbować włosy Amandy na jeden z dwóch kolorów — niebieski albo różowy, w zależności pod tego, jakiej płci jest dziecko. To wiedziała tylko i wyłącznie ona. Młodzi rodzice byli bardzo podekscytowani, oczekując na poznanie płci dziecka.

W końcu proces farbowania dobiegł do końca i fryzjerka dramatycznym gestem zdjęła ręcznik z głowy Amandy.

Jej włosy były niebieskie! Podekscytowana młoda mama zerwała się z krzesła i zaczęła radośnie skakać, rzucając się partnerowi w objęcia.

Ostatnio pisaliśmy również o kolejnej cudownej nowinie. Anna Lewandowska opowiedziała o kolejnym dziecku, więcej można przeczytać >tutaj<.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Muszę być przy nim”. Joanna Koroniewska w ostatniej chwili wszystko odwołała. Poinformowała o chorobie dziecka

źródła: Amber Sacrison/YouTube

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?