Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Filip Chajzer opowiedział, jak czuje się po operacji
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2023 21:04

Filip Chajzer opowiedział, jak czuje się po operacji

Filip Chajzer
Fot. KAPiF

Filip Chajzer przed kilkoma dniami uległ bardzo niebezpiecznemu wypadkowi. Z powodu znacznej utraty krwi musiał przerwać prowadzenie „Dzień dobry TVN” i udać się do szpitala. Jak czuje się po operacji?

Widzowie oglądający 3 stycznia śniadaniówkę TVN najedli się strachu. Wszystko z powodu prowadzącego, który znienacka zniknął z anteny. Szybko okazało się, że powodem był krwotok, jakiego nabawił się jeszcze w domu.

Filip Chajzer uległ wypadkowi

Chajzer uległ wypadkowi, kiedy 3 stycznia wstawał z łóżka. Stanął wtedy bosą stopą na postawiony na podłodze kieliszek. Dzięki przypływowi adrenaliny opatrzył stopę, tamując krwotok – i udał się do studia „DDTVN”

Jeden z gości zaproszonych tego dnia do śniadaniówki był lekarzem. Dr Łukasz Preibisz zauważył jego zły stan i namówił go, by ten przerwał pracę i udał się z nim do szpitala.

Patrzy na mnie i mówi: „Za 5 min zemdlejesz, połóż się w garderobie”. Chwilę później wiezie mnie już na zabieg. Usunięcie szkła, masa szwów i cud. Wielki kawał szkła o 2 mm minął ścięgno – opowiadał później Chajzer na Instagramie.

Filip Chajzer już po operacji. Jak się czuje?

Chajzer rozmawiał z „Dzień dobry TVN” o tym, jak się czuje obecnie. Podziękował wszystkim za życzenia, wyjaśniając: „Mój stan zdrowia oceniłbym tak 7 na 10. Staram się normalnie funkcjonować, jednak chodzenie sprawia jakąś trudność, dlatego skaczę na prawej nodze. Tak to już jest, jak wstaniesz lewą nogą z łóżka” zażartował.

Ta historia, jak ją później analizowałem, mogła zakończyć się o wiele gorzej. Mały, głupi błąd, o którym w ogóle się nie myśli, ale mógłbym się wykrwawić, gdybym dłużej czekał i wcześniej stracił przytomność – przyznaje teraz dziennikarz.

Prezenter obiecał też fanom, że pojawi się na antenie już 11 stycznia, na wyjazdowym cyklu „Dzień dobry TVN” o nazwie „Widzimy się” w Kościerzynie. „Może nie zdołam poruszać się tam z prędkością światła, ale na pewno będę. Do zobaczenia!” zadeklarował Filip.

Zobacz zdjęcia:

Filip Chajzer
Filip Chajzer
Filip Chajzer

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Źródło: dziendobry.tvn.pl