Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy kim są rodzice zwyciężczyni „The Voice Kids 4” Sary Egwu-James
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 21.04.2021 09:12

Wiemy kim są rodzice zwyciężczyni „The Voice Kids 4” Sary Egwu-James

Sara Egwu-James rodzina
screen youtube.com/ The Voice Kids Poland

Sara Egwu-James zachwyciła nie tylko jurorów programu „The voice Kids”, ale też widów. Dzięki swojemu talentowi udało jej się zwyciężyć w show. Jak się okazuje, nie tylko ona jest utalentowaną wokalistką w swojej rodzinie.

Sara Egwu-James już na etapie przesłuchań w ciemno zrobiła niebywałe wrażenie na jurorach. Nastolatka ostatecznie wylądowała w drużynie Tomsona i Barona.

Sara przez cały program dawała z siebie wszystko, co ostatecznie poskutkowało zwycięstwem w hitowym programie emitowanych przez TVP. Jak się okazuje, nie jest jedynym talentem wokalnym w swojej rodzinie.

Sara Egwu-James i jej rodzina

Mama Sary, czyli Arleta Dancewicz jest Polką, natomiast tata nastolatki ma nigeryjskie korzenie. Mężczyzna powinien być dobrze znany miłośnikom polskich talent show, ponieważ mogliśmy już kilka razy go w nich usłyszeć.

John James próbował swoich sił zarówno w „X-factorze”, jak i „Bitwie na głosy”. John przybył do Polski, aby tu studiować i ostatecznie został u nas na dłużej. Przez wiele lat zajmował się prowadzeniem biznesu, ale muzyka zawsze była jego największą pasją.

Z tego też względu John postanowił iść za głosem swojego serca i oddać się swojej pasji. Sara, która odziedziczyła po nim niezwykły talent, również marzy o karierze wokalnej, a patrząc na jej sukcesy i niesamowity głos, bez wątpienia ma szansę na ogromną karierę.

Co więcej, Sara jest wspierana w spełnianiu swoich marzeń przez całą swoją rodzinę. Jej rodzice oraz rodzeństwo zawsze trzymają za nią kciuki i są jej najwierniejszymi fanami, a z takim wsparciem bez wątpienia może zajść naprawdę daleko.

Artykuły polecane przed redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl