Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, jak w hotelu w Katarze zachowywali się Robert Lewandowski i reszta kadry. Jest komunikat menedżera
Michał Fitz
Michał Fitz 22.12.2022 23:31

Wiemy, jak w hotelu w Katarze zachowywali się Robert Lewandowski i reszta kadry. Jest komunikat menedżera

Robert Lewandowski
Xiao Yijiu/Xinhua News/East News

Robert Lewandowski i pozostali reprezentanci naszego kraju byli w Katarze niezwykle skupieni na celu. Takie osoby często mogą się wydawać dla innych aroganckie lub po prostu niemiłe. Czy wobec tego nasi rodacy zostawili po sobie negatywne wrażenie? Całą prawdę na ten temat wyjawił menedżer hotelu.

Skontaktowała się z nim „Interia”, która zapytała się go o to, jak naprawdę wyglądało obsługiwanie polskiej reprezentacji.

Jakim gościem był Robert Lewandowski?

Wspomniany menedżer podkreślił, że goszczenie reprezentacji Polski było wielkim zaszczytem i przyjemnością. Nasi kadrowicze rzekomo nie sprawiali obsłudze żadnych problemów. Wręcz przeciwnie, mieli być bardzo pomocni i życzliwi. Mało tego, mężczyzna zaryzykował nawet stwierdzenie, że obsłudze udało się nawiązać z Polakami bliższe relacje.

– Oni również spowodowali, że czuliśmy się z nimi związani jak z rodziną — czytamy w wywiadzie.

Co więcej, menedżer zaznaczył także, że pomimo faktu, że Polacy już od kilkunastu dni nie są w Katarze, to obsługa wciąż utrzymuje przyjacielski kontakt z osobami, które organizowały przyjazd. Raczej nie miał jednak na myśli samych piłkarzy, a administrację PZPN.

Robert Lewandowski zostanie uhonorowany?

Menedżer hotelu szczególnie zachwycał się zachowaniem właśnie Roberta Lewandowskiego. Wspominał, że Polak jest wielką legendą, a mimo to zachowywał się zupełnie normalnie i przyziemnie.

Reklama

TOP5 nieoczywistych prezentów dla dzieci

Mało tego, mężczyzna zasugerował, że jego obecność była dla całego hotelu tak dużym wydarzeniem, że może zostać on niedługo w specjalny sposób uhonorowany. Menedżer nie wyklucza bowiem nazwania jednego z apartamentów imieniem kapitana reprezentacji Polski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
  3. W Pepco pojawiła się sukienka idealna na święta. Cena zachwyca, Polki biegiem ruszą na zakupy

Iberion wspiera akcję na rzecz żołnierzy z Ukrainy, zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących w krytycznych obszarach. Ty również możesz pomóc, zachęcamy do dołączenia — każda złotówka ma znaczenie.