Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielkie oburzenie i fala krytyki po występie Viki Gabor. Internauci dopatrzyli się poważnych zmian w jej wyglądzie
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.06.2022 12:28

Wielkie oburzenie i fala krytyki po występie Viki Gabor. Internauci dopatrzyli się poważnych zmian w jej wyglądzie

Viki Gabor
Pawel Wodzynski/East News

Viki Gabor jest obecnie jedną z największych polskich gwiazd. Jej ostatni występ podczas festiwalu w Opolu wywołał szereg kontrowersji. Wszystko z powodu zarzutów dotyczących jej ingerencji w wygląd.

Młoda piosenkarka postanowiła odnieść się do oskarżeń na temat stosowania przez nią zbyt mocnego makijażu oraz korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Co na ten temat uważa gwiazda?

Viki Gabor zarzucono korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej

Nastoletnia wokalistka zyskała największą popularność dzięki udziałowi w programie „The Voice Kids”, który zapewnił jej sławę i karierę w polskim show-biznesie. Od tego czasu gwiazda sukcesywnie chwalona jest za talent muzyczny i coraz częściej krytykowana za zbyt dojrzałe stylizacje. Teraz Viki Gabor spotkała się z przykrymi komentarzami dotyczącą jej ostatniego występu podczas festiwalu w Opolu. Powodem były spekulacje na temat korzystania przez gwiazdę z zabiegów medycyny estetycznej.

W komentarzach pod najnowszym występem piosenkarki nie brakowało słów krytyki na temat zmian w jej wyglądzie. Wielu internautów zarzuciło młodej gwieździe używanie zbyt mocnego makijażu, a nawet korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Fani stwierdzili, że mimo zaledwie 14 lat Viki Gabor zdecydowała się na zabieg powiększenia ust.

Moim zdaniem usta napompowane przeszkadzają jej w śpiewaniu. Młoda, zdolna, ale za wcześnie na wszystko.

-Prawda w oczy kole. Jasne, że napompowana. Nie macie oczu czy co?

-Piosenka ładna, ale słabo zaśpiewana. Głos ma ładny, zbyt młoda na powiększanie usttakie komentarze można znaleźć pod najnowszym występem wokalistki.

Viki Gabor odniosła się do zarzutów dotyczących powiększania ust

Młoda gwiazda postanowiła odwołać się do zarzutów internautów na temat rzekomej ingerencji w wygląd. Podczas wywiadu dla tabloidu „Super Express” piosenkarka zdradziła, że bardzo śmieszą ją komentarze tego typu. Artystka szybko zdementowała plotki dotyczące powiększania przez nią ust.

Dla mnie to mega śmieszne. Dużo osób pisze, że powiększyłam usta. Dla mnie to jest bardzo śmieszne, bo nie wiem, który lekarz i którzy rodzice pozwoliliby… To są naturalne usta — powiedziała wokalistka w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz komentarze pod najnowszym filmikiem z występu Viki Gabor:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Źródło: Facebook, Super Express

Tagi: Viki Gabor