Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Większość Polaków już spała, gdy Marta Manowska ogłosiła komunikat. Media obiegają cudowne wieści, gwiazda jest szczęśliwa
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.02.2022 09:44

Większość Polaków już spała, gdy Marta Manowska ogłosiła komunikat. Media obiegają cudowne wieści, gwiazda jest szczęśliwa

rolnik szuka żony
kadr z programu Rolnik szuka żony

Gospodyni wielu programów Telewizji Polskiej, Marta Manowska, przebywa aktualnie na upragnionym urlopie w rajskich zakątkach świata. Na Instagramie prezenterka ogłosiła, że na reszcie czuje się szczęśliwa.

Marta Manowska ostatnimi czasy nie ma chwili wytchnienia. Wszystko rozpoczęło się, gdy dziennikarka przyjęła propozycję prowadzenia programu Rolnik szuka żony. Od momentu pojawienia się prezenterki na ekranach telewizyjnych odbiorcy TVP pokochali ją za empatię oraz ogrom wsparcia dla szukających miłości uczestników. Rola gospodyni popularnego programu była dopiero początkiem w karierze kobiety.

Dziś Marta Manowska jest częścią najpopularniejszych programów Telewizji Polskiej. Została gospodynią Sanatorium miłości oraz współprowadzącą muzycznego show TVP2 The Voice Senior. Ciągłe życie w biegu mocno zmęczyło popularną prezenterkę telewizyjną. W ostatnim czasie postanowiła wybrać się w podróż po zagranicznych zakątkach świata, aby naładować baterie.

Marta Manowska jest zadowolona z urlopu

Marta Manowska spędza swój upragniony urlop w egzotycznych zakątkach świata m.in.: na Kostaryce, w Meksyku czy Panamie. Jej Instagram, aż tryska zdjęciami przedstawiającymi piękno krajobrazów tych rejonów. Prowadząca The Voice Senior przeżywa rajską przygodę w towarzystwie Roberta Bodziannego, brata jednego z uczestników programu, który prowadzi Marta Manowska.

Marta Manowska w swoich mediach społecznościowych przyznaje, że jej podróż to nie tylko ładne widoczki i doskonałe jedzenie. Prezenterka ma szanse zmierzyć się ze swoimi słabościami oraz okryć ukryte cechy swojego charakteru. Spędzony czas w egzotycznych miejscach pomógł Marcie Manowskiej odnaleźć spokój i upragnione szczęście. Prowadząca Rolnik szuka żony pochwaliła się zdjęciem z kolejnego dnia wyprawy ze szczerym opisem.

Taki to czas szczęśliwości. Nie pamiętam, kiedy byłam tak spokojna. Kiedy tak bardzo nic nie było w stanie wytracić mnie z równowagi. Jakby cała ta podróż spięła się właśnie tu — napisała uśmiechnięta Marta Manowska.

Niedługo obowiązki zawodowe Marty Manowskiej będą musiały sprowadzić prezenterkę na ziemie, z rajskiej wycieczki. W najbliższą sobotę gospodynie poprowadzi w towarzystwie Rafała Brzozowskiego finał muzycznego programu The Voice Senior. Widzowie w końcu dowiedzą się, kto z najbardziej utalentowanej ósemki otrzyma statuetkę oraz tytuł zwycięzcy trzeciej edycji show. Odpowiedź poznamy już w najbliższą sobotę (5 lutego) o godzinie 20:00 w TVP2.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zapomniana prezenterka TVP świętuje dziś urodziny. Co teraz dzieje się z Małgorzatą Halber?
  2. Cała prawda o Manowskiej i Brzozowskim wyszła na jaw. Do sieci trafiło nagranie zza kulis „The Voice Senior”
  3. Co się dzieje z Marzeną Rogalską? W sieci pojawiła się seria nagrań

Tagi:
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"