Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiemy, kto zagra Wiedźmina! To prawdziwe CIACHO!
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 04.09.2018 19:56

Wiemy, kto zagra Wiedźmina! To prawdziwe CIACHO!

Wiedźmin
flickr.com

Wiedźmin zyskał właśnie odtwórcę głównej roli! Już wiemy, kto wcieli się w postać słynnego Geralta z Rivii.

Mowa o zabójczo przystojnym aktorze, Henry’m Cavillu, który szerszej publiczności znany jest z roli Supermana w filmach Man of Steel czy Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości. Takie informacje przekazał portal variety.com. Cieszycie się?

Kim jest przyszły Wiedźmin?

To brytyjski aktor, znany z ról w filmach, o których pisaliśmy powyżej. Poza ww. tytułami, aktor pojawił się także w Lidze Sprawiedliwości, Kryptonimie U.N.C.L.E, a także najnowszej odsłonie Mission Impossible. Jego kariera się rozwija.

Czy do roli Geralta poświęci się tak samo, jak wtedy, gdy przygotowywał się wcielenia w Super-mana?

– To był bardzo długi, złożony proces – mówił wówczas – Rozpoczął się już pięć miesięcy przed pierwszymi zdjęciami. Najpierw musiałem zbudować masę, czyli jeść ponad 5 tysięcy kalorii dziennie, ćwiczyć prawie non stop i spać po 9, 10 godzin na dobę. Kiedy zaczęły się zdjęcia, wszedłem w fazę wysmuklania sylwetki, czyli zredukowano mi kalorie do 2,5 tysiąca dziennie, a każdego dnia przed wejściem na plan musiałem ćwiczyć przez godzinę. Przed realizacją scen bez koszulki prawie nic nie jadłem. Było ciężko, ale jakoś przeżyłem. Po zakończeniu zdjęć od razu rzuciłem się na szarlotkę, zjadłem wannę lodów i ogromną pizzę.

Co wiadomo o Wiedźminie na Netfliksie?

Jego produkcja rozpocząć ma się w listopadzie. Zdjęcia w dużej mierze kręcone będą na Węgrzech. Pierwsza seria liczyć będzie 8 odcinków. Za ich reżyserię odpowiada Alik Sacharow (pierwsze cztery) oraz Charlotte Brändström i Alex Garcia Lopez. Premiery miniserialu możemy spodziewać się w 2020 roku.

Czekacie na ten serial? Jesteście fanami twórcy powieści, na której bazuje, Andrzeja Sapkowskiego? Co sądzicie o obsadzeniu w roli Wiedźmina – Cavila? Może mieliście inne typy, a może jesteście zachwyceni? Piszcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Henry Cavill

ZOBACZ TEŻ:

  1. Żujesz gumę przed seksem? NIE rób tego!
  2. Seks horoskop na WRZESIEŃ
  3. Koszmar! Znalazła zwłoki męża w luksusowym warszawskim apartamencie

źródło: press.pl, variety.com, kultura.onet.pl, megafon.pl

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?