Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie zszokowani zachowaniem Brzozowskiego w TVP. Naprawdę to zrobił. W sieci lawina komentarzy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 22.01.2024 15:17

Widzowie zszokowani zachowaniem Brzozowskiego w TVP. Naprawdę to zrobił. W sieci lawina komentarzy

Widzowie zszokowani zachowaniem Brzozowskiego w TVP
Widzowie zszokowani zachowaniem Brzozowskiego w TVP, fot. KAPIF

Rafał Brzozowski bez wątpienia jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Wokalista może pochwalić się niemałym doświadczeniem na scenie oraz podczas realizacji licznych programów rozrywkowych. Niestety, podczas jednego z nich zaliczył skandaliczną wpadkę. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki.

Rafał Brzozowski ma doświaczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych

Gwiazdor TVP swoją przygodę z polskim show-biznesem rozpoczął od udziału w kultowym show “The Voice of Poland”. To właśnie pierwsza edycja tego programu stała się dla niego prawdziwą furtką do wielkiej sławy i sukcesywnej kariery w mediach. 

Od tej pory Rafał Brzozowski nie tylko regularnie pojawia się na scenie i koncertuje dla swoich fanów, ale też świetnie realizuje się jako prezenter i prowadzący programów rozrywkowych. Widzowie TVP doskonale kojarzą go z takich produkcji, jak “Jaka to melodia?”, czy “Koło fortuny”. Teraz gwiazdor powrócił do “The Voice Senior”, aby tym razem wspierać uczestników zza kulis. Niestety, podczas ostatniego odcinka doszło do skandalicznej wpadki z jego udziałem.

To w niej zakochał się Rafał Brzozowski? Poprzednie rozstanie bardzo odchorował. Wreszcie przerwał milczenie Rafał Brzozowski zapłonął gniewem. Przykre, co go spotkało, "zgłaszam to wszystko"

Rafał Brzozowski oburzył fanów w ostatnim odcinku "The Voice Senior"

Kilka tygodni temu na ekrany Telewizji Polskiej powrócił jeden z ulubionych muzycznych show stacji - “The Voice Senior”. To właśnie tam utalentowani seniorzy mają okazję spróbować swoich sił na scenie i zachwycić jurorów swoim niesamowitym głosem. Rewelacyjny program publicznego nadawcy cieszy się ogromną popularnością, a telewidzowie z zapartym tchem wyczekują kolejnych jego odsłon.

W trwającej obecnie edycji głosy uczestników mają okazję oceniać Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska, Halina Frąckowiak oraz Tomasz Szczepanik. Natomiast w charakterze prowadzących pojawili się Rafał Brzozowski oraz Marta Manowska. Niestety, w ostatnim sobotnim wydaniu show nie wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami fanów.

ZOBACZ TEŻ: Rodzina Rafała Brzozowskiego właśnie się powiększyła. Dziecko ma niespotykane dotąd imię.

Wpadka Rafała Brzozowskiego w "The Voice Senior" oburzyła internautów

Podczas sobotniego odcinka “The Voice Senior” nie zabrakło utalentowanych uczestników. Jednym z nich był pan Wojciech Kwiatkowski, który zachwycił wszystkich swoim wykonem “Far Far Away” autorstwa brytyjskiego zespołu Slade. Występ seniora spodobał się nie tylko jurorom i publiczności, ale też samemu prowadzącemu, który nieustannie chwalił głos mężczyzny.

Niestety, komentarze zachwyconego Rafała Brzozowskiego okazały się być zagłuszeniem dla samego głosu wokalisty. Telewidzowie nie kryli swojego oburzenia i zaapelowali, aby prezenter przemyślał swoje zachowanie podczas kolejnych odcinków show.

Jak w końcu trafił się i hicior i fajny głos, to nie dali posłuchać. Może tak mniej gadania w trakcie śpiewania, szczególnie zza kulis

Brzozowski za dużo gada. Niestety przemawia zazdrość, że ktoś lepiej śpiewa

Powiązane
Cezary Żak
Jak dobrze znasz seriale TVP? Tylko najlepsi poradzą sobie z quizem