Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Po finale ostatniego odcinka pojawiła się fala negatywnych komentarzy. „Żenada”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.04.2022 11:03

Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Po finale ostatniego odcinka pojawiła się fala negatywnych komentarzy. „Żenada”

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
fot. Instagram/twojatwarzbrzmiznajomo

Po ostatnim odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w mediach pojawiła się fala oburzenia. Zwyciężczynią została Karolina Pisarek, jednak werdykt wywołał zdecydowany sprzeciw wśród wielu widzów. Sieć zalały negatywne komentarze, padły mocne słowa.

Po świątecznej przerwie na ekrany zawitał wreszcie 7. odcinek 16. serii „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zniecierpliwieni widzowie nareszcie mogli zobaczyć swoich faworytów w nowych wcieleniach. Wszyscy uczestnicy spisali się świetnie, jednak szczególne emocje wzbudził występ Danzela, który pojawił się na scenie jako słynny Lenny Kravitz.

Wiele osób już teraz wyczekuje następnego epizodu. Wszak na ekranie zobaczymy m.in. Christinę Aguilerę (Viki Gabor) czy Erica Claptona (Anna Jurksztowicz). Jednak nie wszyscy są tak entuzjastyczni, a po ostatnim finale niektórzy oświadczyli, że nie wrócą już do oglądania programu.

Fala krytyki po finale „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Padły mocne słowa

Zwyciężczynią została Karolina Pisarek, która wykonała na scenie utwór Fergie „M.I.L.F.$”. Modelka, która do tej pory nie zajmowała zbyt wysokich miejsc w rankingu, nieoczekiwanie otrzymała owacje na stojąco po tym, jak zmierzyła się z niełatwą choreografią oraz specyficznym głosem gwiazdy.

– Okazuje się, że hip-hop jest twoim właściwym miejscem, czego ja się nie spodziewałem – stwierdził Cugowski, a występ gorąco zachwalała także Katarzyna Skrzynecka.

W następnym odcinku Karolina zmierzy się z postacią Lany Del Rey. Jednak wygląda na to, że nie wszyscy widzowie będą wówczas trzymać kciuki przed ekranami. Po finale na Facebooku pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Wielu fanów wyraziło oburzenie, nazywając sytuację ustawką.

Niektórzy powołali się na zbyt wiele porażek modelki, a inny przytaczali incydent po ostatnim epizodzie, kiedy Michał Wiśniewski przed kamerami stanął w obronie uczestniczki na scenie, jednak za kulisami miał wyśmiewać jej starania na scenie.

– Oglądam „TTBZ” od 1. odcinka. Dziś obejrzałam ostatni raz. Tyle w temacie – stwierdziła rozczarowana fanka.

Marketingowo ustawili to idealnie. Akurat w momencie kiedy niezbyt uzdolniona wokalnie Pisarek gra ofiarę w mediach i skarży się na strasznego Wiśniewskiego – zauważył ktoś inny.

– Miałam rację, że ustawka. Najgorszy występ okazał się najlepszy. Żenada.

Byli jednak tacy, którzy stawali w obronie gwiazdy.

Bardzo się cieszę, że uczestnicy docenili ciężką pracę Karoliny i pozwolili jej wygrać! Troszkę szkoda, że jurorzy przyznali zwyciężczyni tylko 14 punktów, bo moim zdaniem należało się jej, chociaż drugie tyle – czytamy pod postem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?