Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Widzowie będą załamani ich rozstaniem. Uwielbiana para z „M jak miłość” pożegna się na dobre?
Julia Smoleń
Julia Smoleń 24.03.2021 17:48

Widzowie będą załamani ich rozstaniem. Uwielbiana para z „M jak miłość” pożegna się na dobre?

m jak miłość
fot. facebook.com/mjakmilosc

Dramatyczne wydarzenia w uwielbianym serialu – M jak miłość. Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) nie będą razem. Co się stało między dwójką uwielbianych przez widzów bohaterów?

Jak podaje Super Express w 1579 odcinku M jak miłość, Iza podejmie drastyczną decyzję – odejdzie od męża i zostawi dzieci. Niestety, to nie wszystko.

Rozstanie w M jak miłość

W 1579 Iza podejmie decyzję o wyjeździe do Francji. Odwiedzi tam Joasie (Barbara Kurdej-Szatan). Nie porozmawia wcześniej z Marcinem, zostawi mu jedynie list pożegnalny. Jej dzieci pozostaną pod opieką babci (Małgorzata Pieczyńska).

Jak podaje Super Express, w treści listu, Iza napisze: – Nasze dzieci bardzo przeżywają te nasze kłótnie i afery. Musimy je chronić, one są najważniejsze. I więcej rozumieją, niż nam się wydaje. Na jakiś czas wyjadę do Joasi. To nam dobrze zrobi, bo jak na razie nie potrafimy się dogadać. A dzieci nie mogą być świadkami naszych awantur. […] Cokolwiek z nami będzie, musimy zrobić wszystko, żeby chronić nasze dzieci. To one są teraz najważniejsze.

Dzieci ciężko zniosą niespodziewaną utratę mamy. W liście do świętego Mikołaja napiszą list z prośbą o to, by ich rodzice byli znów razem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak zareaguje partner Izy, Marcin? Czy jest jeszcze szansa na to, że para znów będzie razem?

Adriana Kalska o serialu

O sytuacji Izy wypowiedziała się również aktorka wcielająca się w tę postać – Adriana Kalska. W Kulisach serialu M jak miłość opowiedziała jaka droga czeka jej bohaterkę.

To jest trudna sytuacja dla Izy, ale ona zdaje sobie sprawę z tego, że w tym momencie to jest jedyne wyjście. Chce udowodnić Marcinowi, że dla niej ich rodzina, ich związek, ich relacja jest najważniejsza. Marcin nie chce rozmawiać, ucieka. Jedynym rozwiązaniem z tej sytuacji jest to, żeby Iza ustąpiła. – opowiedziała Kalska

Kalska opowiedziała również o zbliżających się świętach. Podkreśliła, że Iza nie widzi takiego spotkania, w którym sytuacje pozostają niewyjaśnione. Bohaterka nie chce udawać, że wszystko jest dobrze…

Bez względu na problemy w związku bohaterów, fani M jak miłość z pewnością będą rozgoryczeni!

Zobacz zdjęcia:

Czy Marcin i Iza wrócą do siebie? Czy ich rozstanie będzie ostateczne?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródła: superseriale.se.pl