Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Kilka godzin po nagraniu zmarł uczestnik popularnego programu rozrywkowego „Wipeout”, przeszedł zawał serca
Do mediów dotarła tragiczna wiadomość. Jak przekazuje Antyradio nie żyje uczestnik popularnego programu rozrywkowego Wipeout . Mężczyzna trafił do szpitala zaraz po skończonych nagraniach do nowej wersji programu. Zmarł kilka godzin po tym, jak udało mu się pokonać tor przeszkód.
Uczestnik nadchodzącej nowej edycji programu Wipeout zmarł 20 listopada 2020 roku, ale dopiero niedawno przekazano tę tragiczną wiadomość.
Tragiczna wiadomość: nie żyje uczestnik programu Wipeout
Mężczyzna, która brał udział w nagrywaniu nowej edycji programu Wipeout nie żyje. Zmarł 20 listopada, jednak wiadomość o jego śmierci została przekazana nieco później.
Jak podaje TMZ, mężczyzna wziął udział w programie, a następnie poprosił o pomoc medyków. Niedługo po tym policja otrzymała telefon, że mężczyzna przeszedł zawał serca.
Kilka godzin później informacje się potwierdziły, ponieważ przekazała je telewizja TBS. Stacja jednak nie podała ani imienia, ani nazwiska uczestnika, który zmarł.
Według doniesień jednego z pracowników stacji, mężczyźnie udało się pokonać zorganizowany tor przeszkód. Jednak zaraz po jego skończeniu, miał on poprosić o pomoc lekarską.
Następnie przewieziono go do pobliskiego szpitala. Tam niestety zmarł. Firma produkcyjna Endemol Shine North America wydała oświadczenie w tej sprawie.
— Chcemy ofiarować najszczersze kondolencje dla rodziny zmarłego. Są w naszych myślach — napisali.
- Tragedia w rodzinie Matyldy i Mateusza Damięckich. ”Jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim”, nie żyje Edward Stankiewicz
- Jutro szykujcie się na kompletny paraliż. Punkt 16 wyjadą na ulice, chcą zablokować wszystko
- Siwiec przekazała światu radosną nowinę. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek, gratulacje spływają z całej Polski
Wipeout — co to?
Wipeout to amerykański program rozrywkowy, który był emitowany w telewizji w latach 2008-2014. Niedawno stacja TBS postanowiła stworzyć nową wersję programu, zatrudniając Johna Cenę i Nicole Byer w roli gospodarzy.
Program doczekał się również polskiej wersji. W naszym kraju show nazywało się Wipeout — Wymiatacze i było emitowane na antenie TVN w 2011 roku.
W polskiej wersji programu brały udział cztery drużyny: Polska, Ukraina, Białoruś oraz połączone siły Słowacji, oraz Czech. Musiały one pokonać tor przeszkód, a nagrodą główną był Puchar Wipeout Cup.
Tor przeszkód był podzielony na pięć stref, kolejno: kwalifikator, król gór, bieżnia, karuzela i strefa finałowa. W każdej z nich znajdowały się inne trudności do pokonania.
Każda drużyna liczyła sobie 20 osób. W polskim składzie znaleźli się sportowcy, aktorzy, dziennikarze czy modelka, m.in. Iwona Guzowska, Natalia Bocian czy Stanisław Karpiel-Bułecka.
Jednak nikt nie spodziewał się, że w takim programie rozrywkowym może wydarzyć się tak osobliwa śmierć, nawet nie w wyniku wypadku na torze przeszkód, lecz zawału serca.
To z pewnością wielka strata i ogromny cios dla rodziny oraz bliskich zmarłego. Pragniemy złożyć im najszczersze wyrazy współczucia. Trudno sobie wyobrazić, co muszą teraz przeżywać.
Niestety to niejedyna tragiczna wiadomość, o której informowaliśmy w ostatnich dniach. Niedawno zmarł znany w swojej branży bloger, który opisał, jak odchodzi się z powodu koronawirusa.
ZOBACZ WIDEO:
Tak właśnie wygląda program Wipeout .
ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:
- Nowy rozkład jazdy PKP. Pociągi w Warszawie pojadą z innych stacji
- Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
- Na zdjęciu wśród owiec ukrył się pies. Tylko 5% osób radzi sobie z zagadką i odnajduje zwierzę
- Poznajecie? To uwielbiana polska gwiazda, znają ją wszyscy
- Grażyna Torbicka o braku dzieci, ma dość. ”Reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy”
- Dlaczego koty kochają kartony? Znamy prawdziwe przyczyny uwielbienia pudełek przez mruczki
- Wiemy, jaka kara czeka Marcina Najmana. Fame MMA przerywa milczenie, najostrzejsze konsekwencje
Źródło: antyradio.pl, wikipedia.org