Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Para z Polski zaskoczyła gości na weselu. Wszystko zostało nagrane
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 06.02.2021 14:19

Para z Polski zaskoczyła gości na weselu. Wszystko zostało nagrane

wesele
fot. youtube.com/ Beres Film

Wesele tej młodej pary na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości i nie tylko. Wszystko za sprawą ich tanecznych popisów podczas pierwszego tańca. Zakochani zatańczyli do piosenki Time of my live z kultowego filmu Dirty Dancing. Filmik z ich poczynań na parkiecie podbija Internet. Zobaczcie same!

Wesele nie może odbyć się bez pierwszego tańca. Doskonale zdawała sobie sprawę z tego ta młoda para, która z pewnością miesiącami przygotowywała się do występu. Wygląda na to, że się opłaciło, goście byli zachwyceni, a wszystko zostało nagrane.

Wesele młodej pary było hitem

Wszystkim zaproszonym gościom z pewnością wydawało się, że zanim rozpocznie się właściwa zabawa, młoda para uraczy ich typowym pierwszym tańcem. Musieli się nieźle zdziwić, kiedy tylko zobaczyli te popisy.

Młoda para z Polski przygotowała taki pokaz, że goście z pewnością będą jeszcze wiele razy oglądać to nagranie. Nic dziwnego, że internauci z całego świata zachwycają się nagraniem, które trafiło na kanał Beres Film na YouTube.

Trzeba przyznać, że każdy szczegół jest dopracowany, a w szczególności finał zachwyca. Wiele par już wcześniej próbowało odtworzyć taniec z kultowego filmu, jednak niewielu udało się to tak dobrze, jak tym dwoje.

Chyba wszyscy kojarzą układ z filmu Dirty Dancing, kiedy Patrick Swayze unosi Jennifer Grey w powietrzu. To prawda, że całość wygląda zjawiskowo, jednak mało kto umie powtórzyć ten wyczyn. Nowożeńcy z Polski dali jednak radę!

Niezapomniane wesele. Wideo podbiło sieć

Filmik z tańca młodej pary trafił do sieci, gdzie pojawił się na wyżej wspomnianym kanale. Pierwsze sekundy wyglądają niewinnie, jednak im dłużej oglądamy, tym bardziej możemy zobaczyć jak młoda para się rozkręca.

Szczególną uwagę zwraca na siebie pan młody, który z pewnością był gwiazdą parkietu. Cudownie jest obserwować, jak ośmiela swoją świeżo upieczoną żonę do dalszego występu i cały czas daje jej do zrozumienia, że nad wszystkim panuje.

Również jego solowe występy, kiedy tańczy dla ukochanej, wprost powalają na kolana. W tle słychać gromkie brawa oraz piski gości, którzy z pewnością świetnie się bawili, oglądając to taneczne widowisko.

Drogi przyszły mężu, lepiej zacznij podnosić ciężary. Do zobaczenia za pięć lat – napisała po angielsku jedna z internautek, a jej komentarz zdobył spore uznanie innych odbiorców.

Patrick Swayze dumnie klaszcze w niebie.

Zastanawiałam się, czy naprawdę to zrobią. O: ZROBILI TO!!!

Najlepszy film ślubny, jaki kiedykolwiek widziałem, ten mężczyzna i kobieta są naprawdę w sobie zakochani – można było przeczytać pod filmikiem.

Przekonajcie się same, poniżej macie nagranie z ich wesela.

Zobacz wideo:

Pierwszy taniec tych młodych na długo zapada w pamięć.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: YouTube

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik