Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weronika Truszczyńska – kim jest gwiazda Top Model?
Marzena Siarkiewicz
Marzena Siarkiewicz 12.11.2018 13:01

Weronika Truszczyńska – kim jest gwiazda Top Model?

Weronika Truszczyńska
Fot. instagram.com @wtruszczynska

Weronika Truszczyńska to znana polska vlogerka, która od 2015 roku prowadzi kanał na YouTube, który cieszy się w naszym kraju dużą popularnością. Truszczyńska dzieli się z widzami swoimi przeżyciami z mieszkania w Chińskiej Republice Ludowej. Wystąpiła w Top Model!

Weronika Truszczyńska swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim swojej odwadze oraz kreatywności. Dziewczyna zdecydowała się na zamieszkanie w Szanghaju i umiejętnie wykorzystała swoją życiową sytuację, aby zaistnieć w wirtualnej rzeczywistości. Czy wiedzieliście, że znana vlogerka pojawiła się na castingu do programu Top Model? Jak sobie poradziła?

Weronika Truszczyńska Instagram

Konto Truszczyńskiej na Instagramie obserwowane jest przez ponad 40 tys. osób. Weronika umieszcza na nim przede wszystkim zdjęcia z chińskich knajp i daje swoim fanom możliwość zobaczenia, tego czego nie mają okazji doświadczyć w swoim życiu. Dziewczyna wierna jest różowemu kolorowi włosów, który sprawia, że jej fotografie jeszcze bardziej przyciągają naszą uwagę. Pokazywanie swojego życia w innym kraju robi się coraz popularniejsze. Truszczyńska utrzymuje kontakty m.in. z vlogerką Pyra w Korei, dziewczyny wspólnie pozują do jednego ze zdjęć na Istagramie Weroniki. Czy jej kariera jest porównywalna z sukcesami Truszczyńskiej? Z pewnością jest na dobrej drodze ku zdobyciu podobnej rzeszy wiernych fanów.

Weronika Truszczyńska YouTube

Kanał Weroniki na platformie YouTube subskrybuje blisko 300 tys. osób. Najpopularniejsi polscy youtuberzy mają ponad milion obserwujących, zdarzają się jednak i tacy, którym udało się przekroczyć 3 miliony subskrypcji. Zaliczyć do nich możemy m.in. takie kanały jak Blowek, SA Wardęga czy Stuu.

Truszczyńska jest studentką Uniwersytetu Donghua właśnie w Szanghaju. Uniwersytet ten został założony w latach 50. XX wieku. W Chinach cieszy się sporą renomą. W wywiadzie dla serwisu onet.podroze.pl Truszczyńska wyznała m.in., że w Szanghaju second-handy nie mają racji bytu oraz przyznała, że najtańsze mieszkania to te na czwartym piętrze. Warto wiedzieć, że liczba ludności największego chińskiego miasta to ponad 24 miliony. Dziewczyna musiała odnaleźć się w tym zgiełku.

Weronika Truszczyńska Top Model

Truszczyńska pojawiła się na castingu do programu Top Model, czym wywołała szok w internecie. Część jej fanów odbiera tę sytuację, jako formę żartu, inni głowią się, po co Weronika zdecydowała się na taki krok. Patrząc na długość włosów Weroniki, przypuszczać możemy, że nagranie nie pochodzi z tego roku, ale lat wcześniejszych. Na platformie YouTube znaleźć możemy następujący filmik. Oceńcie go sami.

Weronika Truszczyńska – ZOBACZ ZDJĘCIA:

Weronika Truszczyńska

Konto Weroniki Truszczyńskiej na Instagramie obserwuje ponad 40 tys. użytkowników.

Weronika Truszczyńska

Dla porównania jej kanał na Youtubie śledzi blisko 400 tys. osób!

Weronika Truszczyńska

Weronika relacjonuje swoim widzom życie w Szanghaju.

Weronika Truszczyńska

Znana jest m.in. z zamiłowania do jedzenia i różowych włosów.

Weronika Truszczyńska

Ma grono wiernych fanów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać modnie do szkoły? Podglądamy bohaterów seriali
  2. Jak się ubrać do Muzeum Powstania Warszawskiego? Obowiązujące zasady
  3. Znaki zodiaku i to, jak chcą być KOCHANE

źródła: apynews.pl, podroze.onet.pl