Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy partnerzy Weroniki Rosati. Lista jest pełna gwiazd
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 08.03.2019 10:49

Wszyscy partnerzy Weroniki Rosati. Lista jest pełna gwiazd

weronika rosati partnerzy
Fot. instagram.com Weronika Rosati

Weronika Rosati: partnerzy gwiazdy to największe nazwiska show-biznesu. Rosati raczej nie zaznała wiele szczęścia w miłości. Aktorka wielokrotnie była w związkach, jednak jej relacje prędzej czy później kończyły się rozstaniem. Czy piękna aktorka w końcu odnajdzie spokój i stabilizację w ramionach odpowiedniego mężczyzny?

Dziś gwiazda skupia się na karierze i wychowywaniu córki. Niestety, aktorka musi borykać się z trudami samotnego macierzyństwa. Rosati jest piękną i utalentowaną kobietą – niestety, chyba jeszcze nie spotkała na swojej drodze odpowiedniego mężczyzny, choć spotykała się z kilkoma naprawdę interesującymi osobowościami. Sprawdźcie, kim byli jej partnerzy! Kilka nazwisk może was naprawdę zaskoczyć.

Kim jest Weronika Rosati?

Weronika Rosati przyszła na świat 9 stycznia 1984 roku w Warszawie. Jej rodzicami są Teresa Rosati, znana projektantka mody oraz Dariusza Rosati, ekonomista i polityk. Ma starszego brata Marcina.

Weronika Rosati debiutowała w 2000 roku rolą Niki w serialu Klasa na obcasach. Pojawiła się w filmie Davida Lyncha Inland empire, ma na koncie także wiele ról w polskich i zagranicznych filmach i serialach.

Weronika Rosati: partnerzy aktorki to bardzo znane nazwiska. Z kim spotykała się aktorka?

Weronika Rosati: partnerzy gwiazdy to znane nazwiska show-biznesu. Jak przypomina portal plotek.pl, kiedy Weronika Rosati miała zaledwie 20 lat, zaczęła spotykać się z o 19 lat starszym Mariuszem Maxem Kolonko, znanym polskim dziennikarzem. Dwa lata później, w kwietniu 2006 para rozstała się i aktorka znalazła pocieszenie w ramionach polskiego rapera Tedego.

Niestety i ten związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się po kilku miesiącach. Największe kontrowersje wzbudziła zażyłość z nieżyjącym już reżyserem Andrzejem Żuławskim. Ich trwająca rok relacja skończyła się skandalem i procesem sądowym. Według portalu plotek.pl, Harvey Weinstein, okryty złą sławą producent hollywoodzki, którego ofiary rozpoczęły światową akcję #MeToo, także nie pozostał obojętny na wdzięki aktorki. Para pojawiła się wspólnie w Polsce, a paparazzi przyłapali ich na czułościach.

W 2013 roku wydawało się, że aktorka znalazła szczęście u boku kolegi po fachu Piotra Adamczyka. Rok później doszło nawet do zaręczyn. Ostatecznie do ślubu nie doszło. Para zakończyła relację, oficjalnie z powodu dzielącej ich odległości.

Weronika Rosati i Robert Śmigielski

W 2013 roku miał miejsce wypadek Rosati i Adamczyka. Aktorka przeszła rehabilitacje u ortopedy Roberta Śmigielskiego, z którym później się związała. Para ma roczną córkę Elizabeth.

Rosati i Śmigielski rozstali się w 2017 roku. Jak przyznała Rosati w wywiadzie dla Gali, nie planowała samotnego macierzyństwa, a nad zakończeniem związku zastanawiała się ponad rok. Uważa, że podjęła złą decyzję, decydując się na związek z ortopedą.

W ostatnim wywiadzie dla Wysokich Obcasów Weronika Rosati przyznała, że powodem rozstania z Robertem Śmigielskim była…przemoc, której miał się dopuszczać wobec niej ortopeda:

Gdy znów mnie uderzył, zadzwoniłam po ojca. – zwierzyła się w wywiadzie aktorka.

Mamy nadzieję, że Weronika Rosati znajdzie odpowiedniego dla siebie towarzysza życia. Życzymy jej tego z całego serca.

weronika rosati partnerzy

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie wyjechać na wakacje 2019? NAJMODNIEJSZE miejsca na wakacje
  2. Jak wybrać biuro podróży? To najważniejszy punkt udanych wakacji
  3. Gdzie pojechać na Wielkanoc 2019? Najciekawsze pomysły na długi weekend
  4. Jak chronić psa podczas podróży? Każdy właściciel musi to wiedzieć!

źródła: plotek.pl, gala.pl