Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim
Radosław Święcki
Radosław Święcki 11.09.2020 19:29

Weronika Rosati pokazała, co tylko mogła. Jej zdjęcie przejdzie do historii, wszyscy mówią tylko o nim

Weronika Rosati
youtube.com@ELLE Polska

Weronika Rosati ma ostatnio dobrą passę. Po wielu latach przerwy wróciła na plan najpopularniejszego polskiego serialu M jak Miłość, gdzie jej bohaterka usilnie walczy o względy mecenasa Budzyńskiego (w tej roli Krystian Wieczorek). Ale aktorka spełnia się również na dużym ekranie. 7 września na Festiwalu Filmowym w Wenecji miała miejsce premiera najnowszego filmu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta Śniegu nie będzie, w którym Rosati zagrała jedną z głównych ról obok m.in. Mai Ostaszewskiej, Agaty Kuleszy czy Katarzyny Figury.

Weronika Rosati przebywa obecnie w Wenecji, gdzie bierze udział w festiwalowej premierze filmu, Śniegu nigdy nie będzie, w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta. W wolnej chwili aktorka udała się na jedną z pobliskich plaż, gdzie wykonała zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie jej fanów na Instagramie.

Weronika Rosati sfotografowała się w kostiumie

Film zbiera przychylne recenzje krytyków, ma również szansę na zdobycie statuetki Złotego Lwa. Finał festiwalu już w sobotę, tymczasem korzystając z wolnych chwil, Weronika Rosati udała się na jedną z pobliskich plaż, uwieczniając wizytę na zdjęciach, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie.

Na zamieszczonych zdjęciach widzimy gwiazdę w stroju kąpielowym. Weronika Rosati wygląda obłędnie, a fani rozpływają się nad jej figurą i wdziękiem. Uwagę przykuła również jej mimika, która niestety niewiele ma wspólnego z radością.

W komentarzach pod fotografią fani aktorki – jak zauważa portal plotek.pl – zwrócili uwagę na jej minorowy nastrój, który może zaskakiwać, nie tylko ze względu na wspomniane sukcesy zawodowe, ale też fakt, iż wiedzie jej się również w życiu prywatnym (portal przypomina, że w ostatnim czasie była widziana z tajemniczym nowym partnerem).

– Niby wszystko ładnie, pięknie, a jednak wszystko takie bardzo smutne. Każde zdjęcie bez uśmiechu. Chyba wypada współczuć – napisała jedna z internautek.

  1. Która z pań jest żoną mężczyzny? Tylko 2% zauważa szczegół, który zmienia wszystko
  2. Tadeusz Rydzyk pojawił się w „Milionerach” TVN. Nawet Hubert Urbański nie krył zdziwienia

20 lat na ekranie

Przypomnijmy, że 36-letnia Weronika Rosati jest absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Karierę filmową rozpoczęła dokładnie 20 lat temu od udziału w serialu Klasa na obcasach w reżyserii Małgorzaty Potockiej. Największa popularność zyskała jednak za sprawą seriali M jak Miłość oraz Pitbull. Prywatnie jest córką byłego ministra spraw zagranicznych, obecnie posła Platformy Obywatelskiej Dariusza Rosatiego.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Visualizza questo post su Instagram

Weronika Rosati zrobiła prawdziwą furorę swoim najnowszym zdjęciem.

weronika rosati

Internaucie nie mogą oderwać wzroku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Komenda ogłosił radosną nowinę. Nikt nie spodziewał się lepszych wieści
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Iza z „Królowych życia” została napadnięta. Mężczyzna zaatakował ją w biały dzień, na nagraniu słychać okropne krzyki
  4. Anita Sokołowska z „Przyjaciółek” prosi o pomoc. Bliska jej osoba ma raka
  5. Już dziś rusza wielka akcja policji. Poza rutynowymi zadaniami będą mogli karać za brak maseczek
  6. – Jestem przerażony – wstrząsające wyznanie Ryszarda Kotysa, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Żona robi co może, by zawsze miał najlepszą dietę

Źródło: plotek.pl, instagram.pl