Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wcześniej jej mąż pokazał córki. Teraz zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini na jachcie obiega sieć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.08.2022 00:01

Wcześniej jej mąż pokazał córki. Teraz zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini na jachcie obiega sieć

Anna Lewandowska
Fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska korzysta ze słońca i odpoczywa na Majorce. Chętnie dzieli się fotografiami, na widok których fani wzdychają z zazdrością. Razem z mężem pokazali zachwycające widoki. Sportsmenka wyeksponowała wspaniałe ciało, a wcześniej jej mąż pochwalił się uroczym zdjęciem z córkami. 

Anna Lewandowska i jej mąż zakochali się w Majorce — co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Gwiazdy już kilka lat temu odkryły swojski, kameralny klimat i ogrom dóbr, jakie może zaoferować wyspa. Właśnie tam wykupili letnią posiadłość, w której mogą cieszyć się prywatnością podczas wypoczynku. Czego więcej chcieć?

Anna Lewandowska pokazała się w bikini. Jej mąż rozczulił fanów, spędzając czas z córkami

W ubiegłym roku Lewandowscy wykupili willę w nieco mniej turystycznej, zachodniej części Majorki. Podczas tegorocznych wakacji piękna Santa Ponca znów powitała najpopularniejszą parę polskiego show-biznesu.

Instagram Ani Lewandowskiej i jej męża zapełnił się fotografiami i relacjami z rajskich wakacji. Piłkarz regenerował siły przed kolejnym sezonem, tym razem w barwach klubu z Barcelony, zaś jego żona mogła poczuć się, jak prawdziwa królowa.

Teraz na obu profilach na Instagramie zawitały zdjęcia, które wzbudziły skrajny zachwyt wśród fanów. Anna Lewandowska z rozkoszą wyciągnęła się na luksusowym jachcie na tle lazurowej zatoki. Na piękne, czarne bikini nałożyła jedynie lekką koszulę, a fani od razu zwrócili uwagę na jej „nogi do nieba” i boską figurę.

Na pozostałych zdjęciach było widać, że gwiazda rozkoszuje się zarówno wspólnymi chwilami z dziećmi. Radosny czas z Klarą i Laurą spędził także Robert. Rodzinna sielanka rozczuliła internautów. Ojciec i córki zasiedli przy ławie z taliami kart w rękach. Dziewczynki wydawały się przejęte, a dumny tata — przeszczęśliwy. Ciekawe, kto kogo nauczył grać?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Robert Lewandowski musi mierzyć się z falą krytyki. Hiszpanie krytykują reprezentanta Polski
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił