Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Gdy Golec uOrkiestra weszła na scenę, tłum nie wytrzymał, nagle wszyscy zaczęli krzyczeć
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 10.07.2022 23:43

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022. Gdy Golec uOrkiestra weszła na scenę, tłum nie wytrzymał, nagle wszyscy zaczęli krzyczeć

Golec uOrkiestra
fot. kadr z koncertu „Wakacyjna Trasa Dwójki”

Wakacyjna Trasa Dwójki znów ruszyła pełną parą, publiczność zebrana pod sceną w Augustowie już od pierwszych chwil została postawiona na nogi. Na estradę wpadli najsłynniejsi bliźniacy w Polsce, kultowe Golec uOrkiestra. Tłum oszalał, rozległy się krzyki i ogłuszające owacje. 

Wakacyjna Trasa Dwójki znów zawitała na polskie ekrany. Tym razem hasło „Lato, muzyka, zabawa” przyświeca publiczności w Augustowie — zielonych płucach kraju i turystycznej stolicy, jak zauważyli prowadzący — Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

Widzów powitało romantyczne wykonanie kultowego utworu „Augustowskie noce”, a następnie na estradzie zapłonął ogień — dosłownie i w przenośni. Scenę z miejsca podbili bowiem Paweł i Łukasz, czyli słynni bliźniacy z kapeli Golec uOrkiestra.

Golec uOrskiestra doprowadziło tłum do białej gorączki. Publiczność entuzjastycznie powitała wielkie gwiazdy

Koncert w Augustowie rozpoczął się z prawdziwą pompą. Kiedy tylko Nowakowska i Sikora zapowiedzieli, że za moment na scenę wkroczy Golec uOrkiestra, publiczność dosłownie oszalała. Chwilę później zabrzmiały pierwsze dźwięki trąbki, zwiastując nieśmiertelny hit – „Crazy It’s My Life”. 

Paweł i Łukasz, wraz z całą ekipą nie zawiedli — podobnie, jak tancerze, którzy wyskoczyli na wysunięty w stronę widowni podest. Chwilę później ich miejsce zajęli także sami muzycy, wykonując kolejny, wielki przebój: „San Francisco”. Z ociąganiem wkraczali na osobliwy „półwysep”, wywołując dreszcze i jeszcze mocniej podkręcając napięcie.

Na scenie bawiła się także Edyta Golec, jak zwykle kipiąc energią — w lśniącej, perłowo-czarnej marynarce, z rozwianymi włosami wyśpiewywała swoje wokalne partie.

Bez wątpienia przez niemal 25 lat działalności Golec uOrkiestra do perfekcji opanowała sztukę poruszania publiczności i podnoszenia temperatury pod sceną. Z umieszczonych na scenie miotaczy buchały płomienie, lecz nawet gdyby ich nie było, ciąłby siarczysty deszcz i wiał zimny augustowski wiatr, zespół i tak doprowadziłby tłum do wrzenia.

Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra
Golec uOrkiestra

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wakacyjna Trasa Dwójki. Gdzie i kiedy zawitają wakacyjne koncerty? [HARMONOGRAM]
  2. Córka Michała Wiśniewskiego niczym własny ojciec. Etiennette zaszalała z fryzurą
  3. Jak mieszkają Iza i Adam Małyszowie? Zdecydowali się na kilka ciekawych rozwiązań 

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!