Lifestyle.Lelum.pl > Programy > W „M jak miłość” nagle zwrócili się do Roberta Lewandowskiego. O tej scenie nie zapomni nigdy
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.11.2022 21:00

W „M jak miłość” nagle zwrócili się do Roberta Lewandowskiego. O tej scenie nie zapomni nigdy

M jak Miłość Robert Lewandowski
fot. ANDREJ ISAKOVIC/AFP/East News Instagram/mjakmilosc

Mundial zbliża się coraz większymi krokami, a każdy z nas mocno trzyma kciuki za występ naszej reprezentacji na prestiżowej imprezie sportowej. Teraz produkcja serialu „M jak miłość” postanowiła w niesamowicie oryginalny sposób życzyć powodzenia największej gwieździe naszej drużyny.

Polscy piłkarze już dziś opuścili granice naszego kraju i udali się do Kataru na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Z tej okazji na oficjalnym profilu kultowego serialu TVP pojawił się wyjątkowy filmik z życzeniami dla Roberta Lewandowskiego.

„M jak miłość” w oryginalny sposób życzyło powodzenia Lewandowskiemu

Robert Lewandowski i reszta naszej niesamowitej reprezentacji właśnie jest w drodze do Kataru, gdzie już za kilka dni zaprezentuje się podczas pierwszego meczu z Meksykiem. Cała Polska trzyma kciuki za naszych rodaków i życzy im powodzenia na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej.

Do życzeń dołączyła również produkcja serialu „M jak miłość”, która zamieściła na swoim profilu na Instagramie fragment kultowego odcinka i załączyła do niego życzenia dla kapitana naszej drużyny.

Specjalnie dla @_RL9 żebyś nie musiał szukać.  Powodzenia na mundialu – czytamy na InstaStory serialu TVP.

„M jak Miłość”: Co Hanka Mostowiak ma wspólnego z Robertem Lewandowskim?

Co ciekawe, filmik, który znalazł się zaraz nad życzeniami dla naszego sportowca to nic innego, jak kultowy fragment serialu TVP ze śmiercią jednej z głównych bohaterek – Hanki Mostowiak. Żona Marka była ofiarą wypadku samochodowego, podczas którego, starając się nie potrącić małej dziewczynki, która niespodziewanie wyszła na środek drogi, skręciła w bok i śmiertelnie uderzyła w kartony.

Teraz dokładnie ten fragment wykorzystała produkcja „M jak Miłość” i zamieściła go na swoim Instagramie. Jaki ma to związek z naszą drużyną piłkarską i jej liderem Robertem Lewandowskim? Być może osoby odpowiedzialne za serial TVP usiłowały przekazać, że chcą, aby nasz sportowiec celował do bramki równie celnie, jak Hanka w kartony.

Zobacz zdjęcia:

M jak Miłość
M jak Miłość
M jak Miłość
M jak Miłość

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

 

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"