Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Viki Gabor odwołała występ w ostatniej chwili. Wszystko przez jej stan zdrowia, fani się niepokoją
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 04.02.2020 22:06

Viki Gabor odwołała występ w ostatniej chwili. Wszystko przez jej stan zdrowia, fani się niepokoją

viki gabor
instagram.com/vikigaborofficial

Viki Gabor musiała w ostatnim momencie odwołać wiele występów. Okazuje się, że młoda wokalistka jest chora, wszystko wyjaśniła na swoim Instagramie. Fani wraz z kolegami po fachu martwią się o piosenkarkę i życzą jej zdrowia. Co się dzieje z gwiazdą?

Jak wiadomo, zdrowie to najważniejsza rzecz, jaką mamy w życiu. Dlatego też musimy o nie dbać w pierwszej kolejności. Z tego powodu Viki Gabor musiała niestety odwołać swoje występy w najbliższym czasie — zdrowie zawsze musi być na pierwszym miejscu. Zresztą, chory piosenkarz nie zrobi dobrego show!

Viki Gabor odwołuje występy

Viki Gabor miała wystąpić na gali Bestsellery Empiku 2020, która odbyła się 4 lutego wieczorem, ale młoda wokalistka odwołała ten występ. Powód? Problemy ze zdrowiem. Napisała o tym, na swoim Instagramie.

— Kochani! Są takie chwile, gdy mimo najszczerszych chęci nie jesteście w stanie sprostać oczekiwaniom… Mnie ten moment właśnie dopadł. Niestety w związku z przeziębieniem jestem zmuszona odwołać mój udział we wszystkich wydarzeniach na najbliższy tydzień – napisała piosenkarka.

Fani na pewno będą niepocieszeni, jednak Viki postanowiła ich uspokoić i przeprosić.

– Bardzo przepraszam Wszystkich, którzy liczyli mnie zobaczyć. Jak tylko odzyskam głos i będę lepiej się czuła, od razu wracam do Was. A tymczasem teraz wracam do łóżka. Dziękuję wszystkim za wsparcie i miłe słowa – zakończyła post.

Bestsellery Empiku 2020

Dzisiaj odbywa się gala Bestsellery Empiku 2020. Na liście nominowanych pełno jest największych gwiazd, a wystąpić mieli najbardziej rozpoznawalni w polskiej muzyce, między innymi właśnie Viki Gabor. Niestety, młoda piosenkarka się rozchorowała i musiała odwołać występ.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

viki gabor

Viki Gabor musiała odwołać wszystkie koncerty.

viki gabor

Dziewczyna jest chora.

VIKI GABOR

Piosenkarka się przeziębiła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przepis na nieziemski dwuskładnikowy tort obiega internet. Robi się w 30 minut, nie trzeba umieć piec
  2. Horoskop walentynkowy. 12 przepowiedni na dzień zakochanych, kogo strzeli strzała Amora?
  3. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Po 30 latach w TVP legendarna spikerka mieszka w zaskakujących warunkach
  4. Siostra Filipa Chajzera, Weronika Chajzer to długonoga blondynka. Ma 186 cm wzrostu
  5. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok

źródła: eska.pl