Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Użyj tabletki do zmywarki w ogrodzie. Szybkie efekty mogą zaskoczyć
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 02.06.2021 00:20

Użyj tabletki do zmywarki w ogrodzie. Szybkie efekty mogą zaskoczyć

tabletki do zmywarki
Fot. Pixabay.com/ PhotoMIX-Company

To nieprawda, że tabletki do zmywarki przydadzą się tylko w kuchni. Z powodzeniem można wykorzystać je także w ogrodzie. Warto ich użyć, gdy odświeżenia potrzebuje wyposażenie otoczonych zielenią, prywatnych terenów.

Podstawowym zadaniem tabletek do zmywarki jest dokładne wyczyszczenie brudnych naczyń zalegających w urządzeniu. Niewiele osób wie, że znajdą one również inne zastosowanie na zewnątrz naszych domów. Pomysł jest szczególnie przydatny, gdy zamierzamy wspólnie grillować na zewnątrz w towarzystwie bliskich.

Użyj tabletek do zmywarki w ogrodzie, efekt zaskakuje

Wiosna i lato to najlepszy czas na wspólne grillowanie. Nim zaprosimy do domu gości, warto zatroszczyć się o to, by odświeżyć ogrodowe meble po zimie, gdy stały w kącie.

Tu z pomocą przychodzą właśnie tabletki do zmywarki. Tabletki te zawierają zwykle fosforany, środki powierzchniowo czynne oraz substancje wybielające i zapachowe. Z łatwością poradzą sobie z brudem pokrywającym ogrodowe meble.

td_block_13 limit=”1″ post_ids=”308954″]

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


By wyczyścić meble ogrodowe z użyciem tabletek do zmywarki, należy najpierw rozpuścić tabletkę w ciepłej wodzie. Po tym można przystąpić do czyszczenia powierzchni. Przyda się tutaj też kawałek materiału lub gąbka.

Wycieranie mebli ogrodowych rozpuszczoną tabletką do zmywarki będzie skuteczne w przypadku czyszczenia metalowych, szklanych i plastikowych powierzchni. Co warto zaznaczyć, metoda sprawdzi się najlepiej przy odświeżaniu białych plastikowych krzeseł.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl

Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!