Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Skandaliczne sceny na urodzinach Piasecznego. Niewiarygodne, kto pojawił się na imprezie, do sieci trafiły nagrania
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 07.01.2021 18:42

Skandaliczne sceny na urodzinach Piasecznego. Niewiarygodne, kto pojawił się na imprezie, do sieci trafiły nagrania

Andrzej Piaseczny
youtube.com/ŚwiatGwiazd

Andrzej Piaseczny niedawno świętował swoje 50. urodziny. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że przyjęcie będzie wyglądać właśnie tak. Był tort i dużo wina oraz wyzwiska dotyczące obecnej partii rządzącej. Pojawiła się też Majka Jeżowska, która śpiewała piosenkę o narkotykach. Wszystko zostało nagrane i upublicznione w sieci.

Andrzej Piaseczny bardzo hucznie świętował swoje urodziny. Jego fani mogą się zdziwić, ponieważ na co dzień wokalista jest kojarzony raczej z wizerunkiem kulturalnego mężczyzny. Na nagraniach z imprezy jednak wyraźnie słychać, że czasem daje ponieść się emocjom.

Skandaliczne urodziny Andrzeja Piasecznego

Najbliżsi przyjaciele Andrzeja Piasecznego zjechali nad morze, gdzie ugościł ich Nergal. Na domówce z okazji półwiecza Piaska nie mogło zabraknąć tortu, przekąsek no i oczywiście alkoholu.

Podczas wznoszenia jednego z toastów, zamiast złożyć sobie życzenia, Piasek sam krzyknął: „Je*ać biedę”, po czym dodał: „Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego…” Temu wszystkiemu przyklasnęła jego menadżerka, która bezgłośnie powtórzyła do kamery ten sam zwrot.

Jednak na samym rzucaniu mięsa się nie skończyło. W końcu przyszedł czas na urodzinową piosenkę i wcale nie było to Sto lat.

Urodziny Andrzeja Piasecznego i piosenka od przyjaciół. Śpiewała m.in. Majka Jeżowska

Zaproszeni goście przygotowali dla Andrzeja Piasecznego specjalny utwór. Widać, że dołożyli do tego wszelkich starań, ponieważ mieli wydrukowane nawet kartki z ułożonym wcześniej tekstem.

Postanowili zmienić nieco słowa do wykonania Śniadanie do łóżka i śpiewali mu radośnie: Otwarte masz ramiona na życie, nieobce ci są dragi i picie”. Wokalista szybko odniósł się do tekstu:

Ale tylko miękkie! — krzyknął i w tym momencie wkroczył Nergal, który odpowiedział: Twarde, hera, hera!!!”, ale Piasek był nieugięty:

Miękkie, ku*wa! — przekonywał z uśmiechem na ustach.

— Z otwartą głową piszesz pioseneczki, wku*wiają cię już stare cioteczkimożna było dalej usłyszeć, a głos Majki Jeżowskiej przebijał się ponad inne.

Wszystkie filmiki, jeszcze w trakcie trwania całej imprezy, trafiły na Instagram Nergala. Niektóre z nich na swoim koncie dodał również Andrzej Piaseczny.

Jednak czasami warto wziąć sobie do serca pewne uwagi innych ludzi i nie nagrywać wszystkiego, co dzieje się podczas prywatnych spotkań w gronie dobrych znajomych. Przynajmniej jeśli jest się osobą znaną i rozpoznawalną.

Jak na razie Andrzej Piaseczny nie komentował sytuacji. Całe InstaStory postanowił nagrać Super Express i udostępnić na swoim kanale na YouTubie. Wideo jest dostępne poniżej.

Zobacz zdjęcia i wideo:

Skandaliczne sceny podczas urodzin Andrzeja Piasecznego.

urodziny

Na imprezie nie zabrakło tortu.

urodziny

M.in. Majka Jeżowska śpiewała Piaskowi nieco wymowną i wulgarną piosenkę. Z pewnością nie nadaje się ona do słuchania dla jej najmłodszych fanów.

urodziny

Czy Andrzej Piaseczny ustosunkuje się publicznie do tego wydarzenia?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram