Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 20.02.2020 10:18

Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś

słoneczny patrol
instagram.com/baywatch_tv/

Uroda gwiazdy Słonecznego Patrolu od połowy lat 90. wywoływała westchnienia i zachwyt mężczyzn na całym świecie. Obok jej wyglądu nie sposób było przejść obojętnie. Nic dziwnego, że płeć przeciwna za nią szalała! Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda aktorka, która niegdyś umieszczana była na samym szczycie list najpiękniejszych kobiet świata.

Uznawana była za ikonę kobiecego piękna, seksapilu i wrodzonego wdzięku. W połowy lat 90. aż do 2003 roku zajmowała zaszczytne pozycje na listach najpiękniejszych kobiet na świecie. Mężczyźni nie potrafili oprzeć się jej kształtom, a kobiety robiły wszystko, by chociaż w najmniejszym stopniu móc się do niej upodobnić. Kiedy była u szczytu kariery, zaczęły pojawiać się pierwsze problemy z nałogami, z którymi nie była w stanie się uporać. Właśnie dlatego definitywnie zostawiła pracę przed kamerą.

Uroda Yasmine Bleeth przyciągała miliony telewidzów

Aktorka Yasmine Bleeth w latach 1993-2003 w serialu Słoneczny Patrol wcielała się w postać Caroline Holden, na której widok wzdychały tysiące mężczyzn na całym świecie. Uwodzicielska pani ratownik w swoim czerwonym kostiumie kąpielowym wywoływała salwę zachwytu, a oderwanie wzroku od szklanego ekranu chociażby na ułamek sekundy wydawało się czymś zupełnie niemożliwym. Nie bez przyczyny określana była zaszczytnym mianem jednej z najpiękniejszych i najbardziej ponętnych kobiet!

U szczytu sławy Yasmine Bleeth zaczęły pojawiać się problemy z narkotyki. Gwiazda nie była w stanie pogodzić kariery z nałogiem, aż finalnie pożegnała się ze Słonecznym Patrolem. Ikona lat 90. przyznała się wówczas do uzależnienia i zdecydowała się pójść na odwyk. Po zakończeniu przygody z uwielbianym serialem zapadła się pod ziemię, a słuch o niej zaginął.

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Fani skoków zamarli podczas skoku Stocha. Tragiczny w skutkach koniec konkursu był bliski

Jak dziś wygląda Yasmine Bleeth?

Yasmine Bleeth, która niegdyś sprawiała, że męskie kolana miękły, a kobity dokładały wszelkich starań, by chociaż w niewielkim stopniu dorównać jej urodą, na przestrzeni lat zmieniła się nie do poznania. Od momentu, gdy przestała pokazywać się publicznie, przeszła diametralną zmianę.

Jakiś czas temu gwiazda trafiła przed obiektywy paparazzi, gdy spacerowała z psem po jednym z parków w Los Angeles. Miała na sobie oversizową koszulę we wzory, bluzę, a uśmiech nawet na krótką na chwilę nie znikał z jej twarzy. Nic nie wskazuje na to, by tęskniła za dawnym życiem, rozpoznawalnością i blaskiem fleszy. Trzeba jednak przyznać, że przez ostatnie 20 lat bardzo się zmieniła!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Uroda

Uroda aktorki Słonecznego Patrolu przyciągała przed telewizory tysiące mężczyzn.

uroda

Gwiazda od 2002 roku jest żoną przedsiębiorcy Paula Cerrito.

Uroda

Yasmine zmieniła się nie do poznania!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przewlekłe zapalenie trzustki. Objawy i sposoby leczenia
  2. W panice robili wszystko, by chronić się przed koronawirusem. Film z samolotu odbiera mowę
  3. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  4. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  5. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

Źródło: fakt.pl