Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest mąż Uli Chincz? Ukochany gwiazdy TVN ma niezwykły zawód
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 15.03.2019 15:32

Kim jest mąż Uli Chincz? Ukochany gwiazdy TVN ma niezwykły zawód

ula chincz mąż
Fot. instagram.com/ulapedantula

Ula Chincz: mąż gwiazdy jest bardzo tajemniczą postacią. Gwiazda TVN nie mówi zbyt wiele o swoim życiu prywatnym i jest raczej skrytą osobą. Telewidzowie zachodzą jednak w głowę: kim jest mąż Uli Chincz?

Życie prywatne gwiazd, jak wiadomo – wszystkich nas interesuje. Jednak niektórzy celebryci nie dzielą się szczegółami ze swojego codziennego życia tak chętnie, jak inni. Należy do nich Ula Chincz, która pilnie strzeże swojej prywatności i nie łączy tematów kariery z domem. Ula Chincz: mąż gwiazdy wykonuje interesujący zawód. Kim jest Sławomir Chincz?

Ula Chincz: mąż

41-letnia dziennikarka telewizyjna zadebiutowała w 2012 roku, kiedy zaczęła prowadzić z Tomaszem Kamelem Pytanie na śniadanie. Dwa lata później zaczęła pojawiać się w Dzień dobry TVN i od tamtej pory wzbudza duże zainteresowanie swoją osobą. Ponadto dziennikarka prowadzi własny kanał na youtubie oraz bloga. O ile o swojej karierze mówi chętnie, tak raczej stroni od tematu rodziny i życia prywatnego.

Wiadomo jednak, że od kilkunastu lat jest w związku małżeńskim, ma także 10-letniego syna, Ryszarda. Dziennikarka czasami dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoim mężem. Ciężko je jednak znaleźć, a jej partner wydaje się raczej skryty. Nie jest osobą publiczną i na wszystkich zdjęciach wykonanych przez paparazzi ma przysłoniętą twarz.

Kim jest Sławomir Chincz?

O Sławomirze Chincz nie wiemy wiele, ale jego żona czasem zdradza drobne szczegóły z ich życia. Jak podaje pomponik.pl, Ula Chincz z okazji 40. urodzin została szczodrze obdarowana przez swojego męża!

– Dzisiaj rano przywitał mnie taki bukiet, a potem było tylko lepiej. A dzień się jeszcze nie skończył! Róż jest 40. To bardzo fajne urodziny – napisała Chincz pod zdjęciem opublikowanym w sieci.

Ula Chincz: mąż gwiazdy sprezentował jej nie tylko róże. Oprócz nich dziennikarka dostała także… bilety lotnicze do Werony! Pozazdrościć!

Kim jest mąż Uli Chincz?

Wiemy, że Sławomir Chincz pracuje na co dzień w branży technologicznej. Z tego, co kiedyś ujawniła Ula wiemy, że jej mąż włada ścisłym umysłem, który wykorzystuje do pracy w zawodzie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ula chincz mąż

Ula Chincz jest jedną z prezenterek w programie Dzień Dobry TVN.

ula chincz mąż

Gwiazda rzadko opowiada o swoim życiu osobistym.

ula chincz mąż

Mąż i syn Chincz trzymają się z daleka od medialnego blasku.

ula chincz mąż

Ula Chincz stara się nie pokazywać twarzy swojej rodziny.

ula chincz mąż

Sławomir Chincz i Ula Chincz na swoim weselu. Wygląda na to, że para bardzo się kocha!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile lat ma Katarzyna Sokołowska? Ma boskie ciało i nie wygląda na swój wiek
  2. Agata Duda w przezroczystej sukience zaskoczyła wszystkich. Odważna stylizacja Pierwszej Damy
  3. Gwiazdy Disneya kiedyś i teraz. Jak wyglądają i co robią obecnie?
  4. Marta Manowska ma partnera! „Na Żywo” dowiedziało się, kim jest!

źródła: pikio.pl, pomponik.pl