Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach
Karina Sulich
Karina Sulich 04.09.2020 22:25

Ukryta kamera zarejestrowała zdarzenie, którego nie sposób wyjaśnić. Tylko dla osób o mocnych nerwach

ukryta kamera
Fot. screen rencontres.paranormales, TikTok

Ukryta kamera, zamontowana w pewnym domu, zarejestrowała niewytłumaczalne zdarzenie. Niedowiarkowie mogą się naprawdę zdziwić. Nagranie dla osób o silnych nerwach.

Paranormalne zjawiska, duchy i niewytłumaczalne zdarzenia to nie tylko sytuacje przedstawiane w filmach grozy. Dreszczy na własnej skórze doświadczyło wiele osób i choć niektórzy wciąż uważają, że to jedynie płatająca figle podświadomość, ukryta kamera zarejestrowała coś, czego nie da się tak łatwo wytłumaczyć.

Ukryta kamera zarejestrowała paranormalne zjawisko

Filmik został opublikowany na popularnej aplikacji mobilnej TikTok. Kiedy okazało się, że ukryta kamera zarejestrowała paranormalne, a z pewnością ciężko wytłumaczalne, zjawisko, nagranie obejrzało już prawie 400 tysięcy osób. Co takiego wydarzyło się w domu?

Ukryta kamera, zamontowana w salonie jednego z domów, uwieczniła niepokojące zdarzenie. Okazało się, że kiedy wszyscy domownicy spali, w pokoju miało miejsce coś dziwnego.

Na widok rozmytego fantomu, który zaczął wyłaniać się zza kanapy i przybierać tajemniczy kształt, zareagował nawet kot, a jak wiadomo, zwierzęta te wyróżniają się niezwykłą intuicją. Nagranie, które uwieczniło całe zdarzenie, u niejednego wywoła gęsią skórkę.

Paranormalne zjawiska

Paranormalne zjawiska, takie jak to, które uwieczniła ukryta kamera, to temat przewodni TikToka Rencontres Paranormal, gdzie zamieszczane są niewytłumaczalne i wręcz niewiarygodne zdarzenia, a także reportaże z paranormalnych dochodzeń.

To, co wydarzyło się w salonie tego domu, może zdziwić nawet największych niedowiarków.

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM:

Ukryta kamera

Ukryta kamera uwieczniła niewytłumaczalne zdarzenie, jakie miało miejsce, kiedy wszyscy domownicy spali.

ukryta kamera

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Tragiczna śmierć
  2. Posypał plażę szczyptą soli. Trudno uwierzyć, co się później stało, niesamowite
  3. Policja pilnie poszukuje włamywacza, opublikowali porażające nagranie. Niewiarygodne, co robił w mieszkaniu poszkodowanego
  4. 65-latka chciała zapłacić za rachunki. W kasie usłyszała, że jest martwa „Przecież pani nie żyje”
  5. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało informację. Ogromna zmiana wchodzi w życie już jutro
  6. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania