Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.09.2022 20:11

Ujawniono, co wyprawia się w domu Marka Kondrata i 38 lat młodszej żony. Antonina Turnau trzyma męża krótko?

Marek Kondrat
fot. TRICOLORS/East News

Marek Kondrat i Antonina Turnau są jednym z najgorętszych małżeństw w polskim show-biznesie. Zainteresowanie mediów wynikało głównie z dużej różnicy wieku, jaka jest między zakochanymi, a także faktu, że aktor przez lata był bliskim przyjacielem ojca swojej wybranki. Teraz na światło dzienne wyszły nowe szczegóły ich relacji.

Według osoby z bliskiego otoczenia małżeństwa, Antonina Turnau bardzo dba o swojego męża i z tego powodu zabrania mu wielu rzeczy, które według niej, mogłyby zaszkodzić jego zdrowiu. Kiedy ukochana jest z daleka od aktora, ten oddaje się wszystkim „zabronionym przyjemnościom”.

Czy Marek Kondrat jest kontrolowany przez Antoninę Turnau?

Według informacji, jakie przeciekły niedawno do mediów, zakochani mają skrajnie różne poglądy na temat wielu codziennych spraw. To z kolei przyczynia się do sytuacji, w której córka Grzegorza Turnau bardzo kontroluje swojego ukochanego i zakazuje mu wielu rzeczy. Jak podaje portal „Pomponik” Marek Kondrat musi przestrzegać określonej diety, do czego mobilizuje go jego żona.

-Oczywiście to dla jego dobra i on doskonale sobie zdaje z tego sprawę. Antonina dba, by jadł zdrowo, stronił od używek, zwłaszcza alkoholu innego niż kieliszek wina — czytamy na portalu „Pomponik” wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia małżeństwa.

Co więcej, zdradziła ona, że podczas, gdy Antonina Turnau znajduje się daleko od swojego męża, ten oddaje się dobrej zabawie i pozwala sobie wówczas na skosztowanie zakazanych smakołyków.

-To nie znaczy oczywiście, że słucha się jej stuprocentowo. Powiedzmy, że w 99%, jednak nie daje się całkiem trzymać „pod butem”. Gdy tylko zdarzy się, że zostaje sam w Polsce, koledzy z dawnych lat natychmiast szykują imprezę z golonką i mocnym alkoholem. Wiedzą, że gdy Kondrat jest z żoną, to nie ma na to szans — czytamy dalszą część wypowiedzi.

Kontrowersje wokół związku Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Małżeństwo aktora i jego wybranki od początku budziło kontrowersje wśród internautów. Fani zarzucali im zbyt dużą różnicę wieku — Marek Kondrat jest starszy od swojej żony o 38 lat. Co więcej, na długo, zanim pojawiło się między nimi uczucie, aktor był bliskim przyjacielem Grzegorza Turnau, czyli swojego obecnego teścia, a jego obecna żona zwracała się do niego „wujku”. 

Para zakochała się w sobie w 2012 roku, a już cztery lata później na świat przyszła ich pierwsza córka. Obecnie małżeństwo prowadzi razem wspólne biznesy i winnice, a także nieustannie podróżują między Polską a Hiszpanią.

Marek Kondrat

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Marek Kondrat szczerze o życiu z młodszą o 38 lat żoną. Zdradził, na co nie pozwala mu kobieta
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

 

Źródło: Pomponik