Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tym dziś zajmuje się Conrado Moreno z “Europa da się lubić”
Julia Bogucka
Julia Bogucka 25.02.2024 12:12

Tym dziś zajmuje się Conrado Moreno z “Europa da się lubić”

Conrado Moreno
KAPiF

Wpadka Conrado Moreno z czasów emisji programu “Europa da się lubić” do dziś bije rekordy popularności w sieci. Po tylu latach stała się wręcz kultowa. Jak się okazało, nie powstrzymała ona mężczyzny przed rozwijaniem swojej medialnej kariery. Co dziś robi i jak wygląda Conrado Moreno?

Conrado Moreno zasłynął w telewizji

Mężczyzna jest synem Polki i Hiszpana i pierwsze 12 lat swojego życia spędził w Madrycie. Później przeniósł się wraz z najbliższymi do Warszawy, gdzie kontynuował edukację. Conrado Moreno studiował stosunki międzynarodowe na uniwersytecie Collegium Civitas, potrafi biegle posługiwać się aż czterema językami. Medialną karierę rozpoczął w 2002 roku, debiutując na antenie Telewizji Polskiej.

Do programu “Europa da się lubić” zapraszano obcokrajowców, którzy mieszkali w Polsce i gości specjalnych. To tam jako przedstawiciela Hiszpanii mogliśmy oglądać Conrado Moreno. Kultową popularność zdobył on jednak nie tylko ze względu na błyskotliwość i charyzmę, ale przede wszystkim przez swój pamiętny wjazd do studia na skuterze. Zdarzenie do dziś wzbudza wiele emocji, w serwisie YouTube nagranie osiągnęło niecały milion odtworzeń. Warto zaznaczyć, że nawiązania do tej wpadki pojawiają się nawet w utworach muzycznych.

Monika Richardson wróci do TVP? „Nie interesuje mnie to, co mówi się o moim pracodawcy” Conrado Moreno: „Od lat uczęszczam na terapię”

Czym zajmuje się dziś Conrado Moreno?

Jak się okazuje, niefortunny wjazd do studia na skuterze nie zniechęcił mężczyzny do kontynuowania medialnej kariery. W kolejnych latach Conrado Moreno wziął również udział w kilku programach rozrywkowych, współprowadził również program o tematyce turystycznej na antenie TVP Info. Do dziś występuje na scenach i wykorzystuje swoją charyzmę, a jego kariera trwa już od około 20 lat.

Mężczyzna prowadzi rozmaite wydarzenia, wliczając w to imprezy kulturalne, biznesowe czy koncerty. Występuje na scenie jako konferansjer i jak zdradził w wywiadzie z “Onetem”, oprócz pracy jest to również jego wielka pasja. Jego ulubionymi elementami tej branży jest spontaniczność i improwizacja. Jak widać, na kanwie ogólnopolskiej wpadki udało się zbudować prawdziwe szczęście. 

“Było to dla mnie trudne, zwłaszcza gdy wielokrotnie wczytywałem się w komentarze internautów, często szydzących i wyśmiewających mnie. Nierzadko słyszałem też głośne reakcje na mój widok na ulicach lub w miejscach publicznych. Musiałem nauczyć się z tym żyć.”

- opowiadał Conrado Moreno o wydarzeniach po wpadce w programie “Europa da się lubić” dziennikarzom “Onetu”.

ZOBACZ TEŻ: Czy to naprawdę Conrado Moreno? 20 lat temu podbijał serca, dziś trudno go poznać. Właśnie wrócił na ekrany

Tak teraz wygląda Conrado Moreno!

Conrado Moreno podczas nagrań do programu “Europa da się lubić miał ukończone zaledwie 21 lat. Od tych wydarzeń minęło wiele lat, a wygląd konferansjera zdecydowanie się zmienił. Warto przypomnieć, że w czasach emisji formatu promującego wejście Polski do Unii Europejskiej wiele kobiet wzdychało do jego hiszpańskiej urody, mężczyzna nie mógł narzekać na brak zainteresowania.

Jak się dziś wygląda Conrado Moreno? Mężczyzna ma obecnie skończone 42 lata i wszystko wskazuje na to, że wiek mu służy. Powiedzielibyście, że to ten sam mężczyzna, który zwiedził studio Telewizji Polskiej, podróżując skuterem?

KAPIF_oryginal_K231433F.jpg
Źródło: KAPiF