Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Tylko u nas: Najtrudniejszy moment w młodości Magdy Narożnej. Musiała zrezygnować z wielkiej pasji
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 01.06.2023 22:03

Tylko u nas: Najtrudniejszy moment w młodości Magdy Narożnej. Musiała zrezygnować z wielkiej pasji

Magda Narożna
fot. KAPiF

Magdalena Narożna to współczesna ikona polskiej muzyki disco-polo. Wraz z zespołem “Piękni i Młodzi” tworzy wiele hitów, a na jej koncerty przychodzą tysiące wiernych fanów. I choć artystka doskonale spełnia się w tym, co robi, mało kto zdaje sobie sprawę, że gdyby w szkole średniej podjęła inną decyzję, “Piękni i młodzi” mogliby nigdy nie powstać!

Z okazji obchodzonego 1 czerwca Dnia Dziecka Magdalena Narożna opowiedziała nam, jakie wątpliwości dot. wyboru ścieżki życiowej targały nią w szkole średniej. I choć jej młodzieńcze lata były czasem ważnych decyzji, wzlotów, upadków, a także niespełnionych miłości, gwiazda wspomina ten wyjątkowy czas bardzo ciepło.

Magdalena Narożna podzieliła się z nami wspomnieniami z dzieciństwa

Magdalena Narożna pełni funkcję wokalistki oraz liderki w zespole disco polo “Piękni i Młodzi”. Pierwsze kroki w kierunku występów przed większą publicznością stawiała śpiewając na weselach z zespołem “Magda Band”. W 2012 roku zdecydowała się zaryzykować i z ówczesnym mężem Dawidem Narożnym, a także Danielem Wilczeskim, założyła “Pięknych i Młodych”. I choć w zmodyfikowanym składzie, zespół do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród fanów muzyki disco polo.

Magdalena Narożna już w dzieciństwie przejawiała zainteresowaniem muzyką, jednak mało kto wie, przed jak wielkim dylematem stanęła w klasie maturalnej. W wywiadzie z “Lelum” Narożna opowiedziała o swoim dzieciństwie — latach beztroski, ale również kluczowych wyborów, które zadecydowały o jej przyszłości.

Magdalena Narożna opowiedziała o szkole: “To są chyba najpiękniejsze wspomnienia”

W szczerej rozmowie z “Lelum” Magdalena Narożna wyjawiła, jak wspomina wyjątkowe chwile z dzieciństwa. Szczególne miejsce w jej sercu zajmują momenty ze szkoły. Jak sama przyznała, było ich mnóstwo. Jednak tym, które z pewnością zapamięta na zawsze, było objęcie funkcji gospodarza szkoły.

– To był taki moment, który bardzo mile wspominam. To było dla mnie mega fajne i ważne, poczułam się wtedy bardzo doceniona przez całą szkołę – opowiadała.

Artystka wyznała również, jaką osobą była w tamtym okresie czasu. Zarówno z rówieśnikami, jak i nauczycielami łączyły ją dobre relacje. Do tego stopnia, iż wciąż chętnie powraca w szkole mury, by odwiedzić ulubionych pedagogów.

– Uchodziłam za osobę, którą wszyscy znali, której było wszędzie pełno. Nie byłam konfliktową osobą, nie miałam wrogów. Kiedy powracam do mojej szkoły, w której się uczyłam, to nauczyciele zawsze witają mnie z otwartymi ramionami. Mimo tego, że tyle lat minęło, niektórzy jeszcze pracują, więc to jest bardzo miłe – dodała Magdalena Narożna.

Magdalena Narożna podzieliła się z nami najtrudniejszym wspomnieniem ze szkolnych lat

Koniec szkoły to czas, w którym młody człowiek staje na progu dorosłości. Otoczenie wymaga od niego, by odpowiedział sobie na pytanie “Co dalej?”. Wybór nie przychodzi łatwo, szczególnie gdy jedną pasję trzeba poświęcić na rzecz kolejnej. Magdalena Narożna przekonała się o tym na własnej skórze, gdy w klasie maturalnej musiała zdecydować, czemu chciałaby się oddać w życiu.

– To był trudny moment, gdy musiałam wybrać muzykę albo sport. Ja usilnie chciałam być sportowcem, bardzo to kochałam i też wiązałam z tym jakieś plany, ale w pewnym momencie przyszedł właśnie taki czas, że musiałam wybrać między tym a tym – wyznała Narożna w rozmowie z “Lelum”. 

Decyzja nie przyszła lekko. Ostatecznie stanęło na muzyce. Czy był to dobry wybór? Na to pytanie z pewnością mogą odpowiedzieć setki tysięcy fanów, których Magdalena Narożna czaruje swoim głosem po dziś!

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik